رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

جلسه بررسی ظرفیت های شهرستان قاین جهت تهیه و تولید تله فیلم "بوی خوش زعفران" - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه بررسی ظرفیت های شهرستان قاین جهت تهیه و تولید تله فیلم "بوی خوش زعفران"

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،در این جلسه که با حضور اقای کریمی فرماندار شهرستان قاین و مسئولین شهر قاین و معاون سیمای مرکز و نیز تهیه کننده و مشاور تولید این مجموعه تشکیل گردید ظرفیت های موجود در شهرستان جهت تهیه و تولید این تله فیلم مورد بررسی قرار گرفت .

در این جلسه آقای کریمی فرماندار شهرستان قائن ضمن خوشامدگویی و بیان اهمیت تهیه و تولید این اثر فرهنگی ، بر همکاری و مساعدت تمام دستگاههای شهرستان با عوامل تهیه و تولید این تله فیلم  تاکید نمود ، ایشان همچنین به پشتیبانی تمام دستگاههای شهرستان از این فیلم اشاره و تاکید کرد .

 در ادامه حسین زاده معاون سیمای مرکز خراسان جنوبی ضمن تشکر از مسئولین شهرستان قائن جهت تدارک این جلسه، به مهمترین آثار واهداف تهیه و تولید این تله فیلم که معرفی محصول استرا تزیک زعفران ، پیشگیری از قاچاق و نیز معرفی اداب و رسوم پسندیده استان خراسان جنوبی می باشد  اشاره نمود .

وی در سخنان خود به  رعایت عدالت شهرستانی در تولید آثار فاخر توسط رسانه استانی اشاره کرد و  آثار و نتایج تهیه و تولید این تله فیلم را تشریح نمود  .

در ادامه مرتضی رحیمی ، علی غفاری تهیه کننده ،کارگردان وعلی اسیوند مشاور کارگردان این تله فیلم به ارائه توضیح در خصوص این تله فیلم پرداختند ، همچنین هر یک از مسئولین شهرستان نیز به آمادگی دستگاههای خود جهت حمایت از تیم تولیدی این تله فیلم اشاره نمودند.

لازم به ذکر است  چندی پیش کار تصویر برداری تله فیلم یاور در شهرستان فردوس به اتمام رسید و کار ساخت بوی خوش  زعفران در آینده نزدیک در استان آغاز خواهد شد.