سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

جشن عاطفه ها - نمایش محتوای صدا

 

 

جشن عاطفه ها

Loading the player...
جشن عاطفه ها

پیش از آن‌که دست‌های گیرنده و نیازمند، محتاج گرفتن و ستاندن باشند، روح‌های دهنده و ناآزمند مشتاق بخشش و عطایند که تا نبخشند و عطا نکنند؛ آرام و قراری نمی‌یابند. احسان و نیکوکاری، هم‌مداری در جهت گردش کائنات است و انسان نیکوکار و عطاگر همسو با نظم آفرینش است و بدین کارگزاری در انضباط خلقت باید که ببالد.

سنت نیک جشن عاطفه‌ها، فرصتی است برای همه‌ی ما که مشارکت و تجلی همدردی خود را در روزی خاص نمایان سازیم و روح همدلی را موج در موج، در رود زمان متبلور گردانیم، لیک بدان معنی نیست که عاطفه‌هامان را در یک روز خلاصه کنیم و دگر روزها سر به گریبان غم خویش و فارغ از اندوه دیگران سرکنیم.

به مناسبت برگزاری مراسم جشن عاطفه‌ ها، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ویژه برنامه ای تدارک دیده که با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و با رویکرد « تشویق مردم به مشارکت در جشن عاطفه ها و کمک به نیازمندان به ویژه دانش آموزان بی بضاعت در آغاز سال تحصیلی جدید » به صورت زنده و مستقیم تولید و پخش خواهد شد.

مجریان برنامه در محل پایگاه جشن عاطفه ها مستقر در میدان ابوذر شهر بیرجند حضور دارند و از این مکان ویژه برنامه را تقدیم هم استانی های عزیز می کنند .

مهمانانی از کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین و مسئولان استانی در برنامه حضور می یابند و به بیان اهمیت همدلی و همدردی و کمک به نیازمندان می پردازند . کارشناسان کمیته امداد هم در برنامه حضور خواهند داشت و در خصوص نحوه توزیع کمک های جمع آوری شده توضیح می دهند .

در صورت امکان در این برنامه با دانشجویان و دانش آموزانی که با کمک کمیته امداد امام (ره) موفق به ادامه تحصیل شده و به جایگاه مطلوبی دست یافته اند؛ مصاحبه خواهد شد.

گزارشگران برنامه در محل پایگاه های سطح شهر بیرجند حضور داشته و از شور و شوق مردم برای کمک اطلاع رسانی می­کنند . چنانچه امکان حضور شخصیت های برجسته استانی مانند ائمه جمعه ، خیرین بزرگ استانی ، شخصیت های مرجع ، علمای دینی ، ورزشکارانی که برای استان  مدالی به ارمغان آورده اند ، نخبگان علمی ، اساتید دانشگاه ، هنرمندان و ... در محل پایگاه های جشن عاطفه ها فراهم شود؛ گزارشگران برنامه مصاحبه هایی با آنان انجام خواهند داد.

در طول برنامه گزارش های ویژه ای از محل پایگاه های کمیته امداد در شهرستان ها و حتی بخش ها و روستاها تهیه و پخش خواهد شد.

موسیقی باکلام و بی کلام و پیامک ها و تلفن های شنوندگان نیز در فواصل برنامه پخش خواهد شد.

ویژه برنامه « جشن عاطفه ها » در روز پنجشنبه ( 26 شهریور ماه ) ، به مدت تقریبی 5 ساعت، در سه بخش « صبحگاهی ، عصرگاهی و شامگاهی » و از حدود ساعت 9:00 لغایت 20:00 تولید و پخش خواهد شد.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگان ویژه برنامه جشن عاطفه ها « علی جعفری جم ، احمد حسینی مقدم » خواهند بود. سایر عوامل تولید بدین شرح است :

گویندگان : مسعود حسنی ، الهام خزائلی

گزارشگران : سید مهدی ابراهیمی ، زهرا باخدا

صدابردار : مصطفی باقری نژاد ، مهدی امیرآبادیزاده

نویسنده : فاطمه حسینی فر