جهش تولید | دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

جریمه ۵۰ میلیاردی قاچاقچی سوخت - نمایش محتوای خبر

 

 

جریمه ۵۰ میلیاردی قاچاقچی سوخت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در نشست خبری با بیان اینکه اجرای حکم برای پرونده این شرکت در حال انجام است گفت: این شرکت که در غرب کشور مرتکب قاچاق ۵۸ فقره محموله صادراتی نفت و گاز شده بود بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شده است.

اشرفی  گفت: در سه ماه گذشته  هزار و ۳۵۰ پرونده تشکیل و ۹۴ درصد آن‌ها بررسی شده که نتیجه آن ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جزای نقدی برای متخلفان بوده است.

وی در خصوص پرونده‌های دریافتی توسط شعب تعزیرات حکومتی در استان افزود: سال گذشته ۴ هزار و ۶۰۰ پرونده بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان جریمه نقدی دریافت شد که با عملکرد ۹۸ درصدی به عمده‌ی آن‌ها رسیدگی شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با اشاره به افزایش ۵۸ درصدی پرونده‌ها در سال گذشته گفت: در حوزه کالا و خدمات ۱۴ پرونده احتکار را دریافت کردیم که متخلفین به ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و عرضه کالا در بازار محکوم شدند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان با بیان برگزاری گشت‌های مشترک به همراه سایر سازما نهاد‌های متولی از جمله جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، دامپزشکی و سازمان صنعت و معدن استان افزود: سال گذشته ۳۸۰ گشت مشترک از هزار و ۱۰۰ واحد بازرسی کردند که برای ۶۳ واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل شده است.