حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

جذب 113 نفر در طرح تحول نظام سلامت خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

جذب 113 نفر در طرح تحول نظام سلامت خراسان جنوبی

113 نفر در طرح تحول نظام سلامت خراسان جنوبی جذب شدند.

در طرح سلامت حوزه بهداشت استان 113 نفر جذب شدند.

مهدی زاده، مدیر حوزه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته برای 141 نفر نیرو در حوزه  بهداشت مجوز دریافت شد که با برگزاری آزمون در خردادماه سال جاری، نیروهای پذیرش شده به مراکز جامعه سلامت شهری در شهرهای بیرجند، قاین ، فردوس و طبس معرفی شدند.

مهدی زاده افزود: 28 مجوز باقی مانده به دلیل عدم وجود متقاضی برای تکمیل ظرفیت در دست پیگیری می باشد.

مدیر حوزه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی گفت: برای ساخت 5 مرکز سلامت در مرکز دستگرد و شهید آوینی شهرستان بیرجند و مرکز تقاب شهرستان خوسف و پایگاه سلامت حاجی آباد و چهکند اقداماتی صورت گرفته است.

وی با بیان این مطلب که به دلیل نبود زیر ساخت های مخابراتی 137 نقطه در استان فاقد ارتباط می باشد، افزود: تکمیل سامانه یکپارچه بهداشت برای دسترسی 137 واحد ارائه خدمت از طریق بخش خصوصی در حال پیگیری است.

مدیر حوزه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه 490 نقطه در استان باید به سامانه یکپارچه بهداشت متصل شود، گفت: سامانه یکپارچه بهداشت تا ابتدای مهرماه سال جاری، جایگزین سیستم کاغذی فعلی خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باعرض سلام راجع به مقدار ظرفیت باقی مانده آیا از... گلعذار ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۸:۰۷

گلعذار
باعرض سلام راجع به مقدار ظرفیت باقی مانده آیا از پذیرفته شدگان خرداد ماه گزینش صورت می گیرد یا مجددا اقدام به پذیرش نیروی جدید می کنید وآیا شرایط سنی دارد این طرح اینجانب علاقمند به انجام فعالیت در این طرح میباشم بامدرک کاردانی بهداشت عمومی گرایش بهداشت مدارس سابقه کارورزی ورابط افتخاری در دو دوره را دارا میباشم باتشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۸:۰۷