جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

جانبازان و معلولان، قهرمانان اصلی جبهه حق علیه باطل - نمایش محتوای خبر

 

 

جانبازان و معلولان، قهرمانان اصلی جبهه حق علیه باطل

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با ورزشکاران جانباز و معلول استان دیدار کرد.

جانبازان و معلولان، قهرمانان اصلی جبهه حق علیه باطل هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار ورزشکاران جانباز و معلول استان، گفت: ورزشکاران جانباز و معلول با وجود مشکلات فراوان، در عرصه های ورزشی خوش می درخشند.

وی از ورزشکاران خواست که بیش از نیروی بدنی، نیروی فرهنگی خود را به نمایش بگذارند چرا که قدرت نیروی فرهنگی از نیروی بدنی بیشتر است.

 رئیس هیأت ورزش های جانبازان و معلولان استان هم با اشاره به فعالیت بیش از هزار ورزشکار جانباز و معلول در خراسان جنوبی گفت: آقایان جانباز و معلول در 13 رشته و خانم ها در 7 رشته فعالیت دارند که تاکنون 17 مدال طلا، 13 مدال نقره و 11 مدال برنز برای استان به ارمغان آورده اند.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین در دیدار با اعضای شورای اسلامی و مسئولان شهرستان فردوس با بیان اینکه خراسان جنوبی با مشکلاتی از جمله کم آبی و بیکاری مواجه است، گفت: مسئولان تلاش کنند با احیاء صنایع سبک، مشکلات استان را پشتیبانی کنند و تا جایی که می توانند در رفع آن قدم بردارند.

اسماعیلی، سرپرست فرمانداری فردوس نیز گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی، این شهرستان هر سال میزبان بیش از 10 میلیون مسافر و زائر رضوی است و بر همین اساس، توسعه امکانات رفاهی فردوس نیازمند توجه ویژه است.  

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی