رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

جانبازان شهدای زنده نظام و انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

جانبازان شهدای زنده نظام و انقلاب

سردار غیاثی : جانبازان شهدای زنده این نظام و انقلابند.

عصرگذشته سردار غیاثی دقایقی قبل از افطار در جمع جانبازان و آزادگان و خانواده هایشان حاضر شد و گفت: ماه های رجب ،شعبان و رمضان نود روز شگفت انگیز را تشکیل میدهند و پراز فضیلت هستند و عید فطر روز جود است و نجات ، عید فطر روز رستگاری است.

وی گفت : پیام سوم شعبان اینست که برای رسیدن به انتظار  و نیمه شعبان باید جانفشانی کرد و این نوعی تمرین ولایت پذیری است .

غیاثی افزود :امروز رمز پیروزی امت ما ارتباط مستقیم با امام معصوم است و منتظر واقعی پیوسته باید در جهت تعالی اخلاقی خود بکوشد.

وی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی است  برای خود سازی و رسیدن به خداوند گفت: قرآن مجموعه ی  کاملی است برای بشریت  چرا که امروز ما درمان  درد های  خود را که کفر و نفاق و گمراهی است ،باید از قرآن بجوییم.

وی یادآور شد: ما بایستی بدانیم امروز وحشت دشمنان ما در جای جای کره ی زمین برای مقابله با تفکر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به خاطر وجود قرآن است.

غیاثی ادامه داد: شهدا،جانبازان و آزادگان ما به تأسی از قرآن حرکت الهی خود را انجام دادند و یادمان نمیرود در عملیات ها ومیدان های نبرد قرآن و نماز قوت قلب رزمندگان بود و امروز اگر جانبازان و ایثارگران ما پشتوانه اصلی نظام و علمداران انقلابند،به خاطر تأثیرپذیریشان از قرآن است.

 اگر رشادت شهدا جانبازان و خانواده هایشان نبود ما نمی توانستیم پیروزی را در دست گیریم.

جانبازان شهدای زنده این نظام و انقلابند که باید از جامعه مواظبت کنند وبرای موفقیت این مهم راهی جز تبعیت از رهبری نداریم.

وی به مقوله ی جنگ نرم گریزی زد و گفت: جوان امروز برای ما یک فرصت است و دشمن تلاش می کند در راستای اهداف  خود این فرصت را از ما بگیرد چرا که با روشهای دقیق و محاسبه شده شخصیت و روان  جوان و نوجوان ما را در دبیرستان و دانشگاه ها نشانه گرفته است   و حال آنچه مورد مطالبه ی همه ی ماست  مواظبت از خانواده و جوان ماست تا در جنگ نرم مغلوب دشمن نشوند.

غیاثی  با اشاره به اینکه امروز دشمن در برابر ایران که کانون بیداری اسلامی جهان اسلام است دچار استیصال شده است گفت: دشمن امروز تمام قد تلاش میکند تا جلوی قدرت نرم ما را بگیرد و این موفقیت ایران بخاطر قدرت نفوذ رهبری ما در جهان است.

 در پایان سردار غیاثی  اظهار کرد: ما همیشه اگر دو مولفه ی پایداری و پارسایی را در خود نهادینه کنیم  وعده خداوند برای پیروزی امت اسلامی  محقق خواهد شد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی