جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

ثبت نام 110 متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت نام 110 متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل بهزیستی استان گفت: این تعداد متقاضی از 22 اردیبهشت تا روز گذشت ثبت نام 110 متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در خراسان جنوبیه در استان ثبت نام کردند.

علی عرب نژاد افزود: ثبت نام الکترونیکی ا۶ خرداد ادامه دارد.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی به منظور تأسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) از متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط برای صدور مجوز از سوی این سازمان طی فراخوانی دعوت به همکاری کرده است، افزود: متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه این  نهاد به نشانی http://centers.behzisti.net مراجعه کنند.
 
مدیرکل بهزیستی استان گفت: محور فعالیت مراکز مثبت زندگی یا مراکز خدمات بهزیستی، خانواده‌ها خواهند بود و پرونده‌های مددکاری اجتماعی خانوار به صورت الکترونیکی برای تمام مددجویان مستمری بگیر سازمان بهزیستی در این مراکز شکل خواهد گرفت.
 
وی با بیان اینکه مددجویان می‌ توانند خدمات اولیه از جمله تشکیل پرونده و همچنین درخواست‌های خود را از طریق مراکز مثبت زندگی پیگیری کنند، افزود: این مراکز در راستای خدمات ادارات بهزیستی شهرستان قرار دارند و به صورت الکترونیکی درخواست‌ها به ادارات بهزیستی شهرستان ارجاع و اقدامات لازم انجام می شود.