جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

ثبت نام در دانشگاه پیام نور تنها با ۵۰ درصد از شهریه ثابت - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت نام در دانشگاه پیام نور تنها با ۵۰ درصد از شهریه ثابت

خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، زنگویی زاده در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما گفت : این ۵۰ درصد حداکثر ۱۳۰ ثبت نام در دانشگاه پیام نور تنها با ۵۰ درصد از شهریه ثابتهزار تومان است و دانشجویان جدیدالورود پس از مراحل ثبت نام و انتخاب واحد در سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir می‌توانند مابقی شهریه ثابت و متغیر خود را تا بازه زمانی امتحانات پرداخت کنند.

وی افزود: همه پذیرفته شدگان باید با شناسه کاربری و گذرواژه که در صفحه اول سامانه گلستان مشخص شده وارد این سامانه شوند و نسبت به بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان به شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: در راستای تدابیر اندیشیده شده برای سلامت دانشجویان، ثبت نام پذیرفته شدگان، غیر حضوری و بر اساس سوابق تحصیلی تا ۱۰ آبان ادامه دارد.

زنگویی زاده افزود: علاوه بر این، وام صندوق دانشجویی نیز به مبلغ یک میلیون تومان برای دانشجویان مقطع کارشناسی و سه میلیون تومان برای دانشجویان کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است که از ترم دوم به آنان تعلق خواهد گرفت.

وی همچنین گفت : دانشجویانی که سال ۹۷ و قبل از آن در دانشگاه پذیرش شده اند، اما به هر دلیلی نتوانسته اند ادامه تحصیل دهند، کل بدهی قبلی آن‌ها بخشیده شده و برای سنوات عدم مراجعه آن‌ها نیز مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات در نظر گرفته می‌شود.

زنگویی زاده افزود: این افراد تنها تا 30 دی فرصت دارند به مرکز واحدی که در آن پذیرش شده اند مراجعه کنند.