سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

بازگشت به صفحه کامل

تیز پروازان نیروی هوایی آماده دفاع جانانه از کیان ایران اسلامی

تیز پروازان نیروی هوایی آماده دفاع جانانه از کیان ایران اسلامی


استاندار در دیدار فرماندهان، معاونان و مسئولان پایگاه هوایی سرلشکر خلبان شهید حسینی گفت: نیروی هوایی استان امروز تمام تحرکات دشمن وهمچنین آسمان کشورهای همسایه ایران در شرق کشور را رصد می کند.

خدمتگزار افزود: نیروی هوایی مقتدرانه در برابر دشمنان ایستاده و اجازه هیچ گونه تجاوزی به خاک ایران اسلامی را نمی دهد.

وی با اشاره به اینکه نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی و حراست از دستاوردهای انقلاب در هشت سال دفاع مقدس نقش بسزایی داشته است، گفت: امروز ایران اسلامی با بهره گیری از مدرن ترین فناوری های روز دنیا ، تحرکات دشمنان را زیر نظر داشته و از ایران اسلامی حفاظت و حراست می کند.

استاندار با اشاره به بیعت نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره) در 19 بهمن 1357 افزود: این اقدام نشان داد که ارتش در باور خود با مردم و در کنار امام و ارزش های انقلاب قرار دارد.

سرهنگ خلبان  مصطفوی فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی خور نیز گفت: تجارب 8 سال دفاع مقدس موجب شد نیروی هوایی با تکیه بر ایمان به پیشرفت های چشمگیری دست یابد که ساخت شکاری بمب افکن نمونه ای از آن است.

همچنین  شب گذشته به مناسبت 19 بهمن ماه روز نیروی هوایی 800 نفر از خانواده های کارکنان  نیروی هوایی این روز را جشن گرفتند.

حجت الاسلام بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در این مراسم با  اشاره به اینکه این مناسبت ها یاد آور ایمان مردم ایران اسلامی و فداکاری نیروهای مسلح بوده است گفت: رمز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در مقابل دشمنان نظام، اتکا بر خداوند است.