جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تکمیل 56 طرح نیمه تمام ورزشی در انتظار تامین اعتبار - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل 56 طرح نیمه تمام ورزشی در انتظار تامین اعتبار

تکمیل 56 طرح نیمه تمام ورزشی در انتظار تامین اعتبار است .

عزیز زاده مقدم ، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران ، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح ها را مبلغ 34 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت : از این تعداد ، عملیات اجرایی تعداد  29 طرح بالای 50 درصد پیشرفت کاری دارد .

عزیز زاده مقدم افزود : 13 طرح از این تعداد اعتبار ندارند .

وی با اشاره به اینکه  زمین چمن و پیست دو و میدانی ورزشگاه 15 هزار نفری بیرجند آماده بهره برداری است  گفت :  برای تکمیل این طرح که تاکنون 13 میلیارد تومان هزینه شده، 8 میلیارد تومان دیگر نیاز است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهارامیدواری کرد با افتتاح ورزشگاه 15 هزار نفری بیرجند از تیمهای فوتبال رده یک  کشور برای انجام مسابقات در این مکان دعوت می شود .

عزیز زاده ایجاد نشاط اجتماعی را از اولویت های امسال اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام کرد و گفت : در این خصوص ترویج ورزشهای همگانی در دستور کار قرار دارد و قرار است با  انقعاد تفاهمنامه هایی با دستگاههای اجرایی  از امکانات ادارات استان برای گسترش ورزش در جامعه استفاده کنیم .

وی هزینه سالانه هیات ورزشی را  بیش از 4 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این هزینه جوابگوی فعالیت های 337 هئیت ورزشی استان نیست و نیازمند مشارکت بخش خصوصی برای فعال کردن رشته های ورزشی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان همچنین از گشایش نمایشگاه ازدواج 5 خردادماه در بیرجند خبر داد و گفت : نمایشگاه اوقات فراغت هم با حضور دستگاه های اجرایی اول تیرماه برپا می شود که نام نویسی برای کلاس های اوقات فراغت در این نمایشگاه انجام می شود . 

وی همچنین از تمدید مهلت طرح استعدادیابی 12 رشته ورزشی تا 25 خرداد ماه خبر داد و گفت : آزمون  این طرح 27 و 28 خردادماه برگزار می شود .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی