سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

تولید ۲۳ هزار ملزومات بهداشتی در ۴ هنرستان خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید ۲۳ هزار ملزومات بهداشتی در ۴ هنرستان خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت : با مجوز دانشگاه علوم پزشکی تولید ۲۳ هزار ملزومات بهداشتی در ۴ هنرستان خراسان جنوبیاستان ۴ کارگاه در هنرستان‌های استان در خصوص تولید ملزومات بهداشتی و بیمارستانی مورد نیاز استان فعالیت می‌کنند.
محمد علی واقعی در بازدید از کارگاه تولید ملزومات بهداشتی و بیمارستای هنرستان کوثر بیرجند، افزود: در این کارگاه‌ها همکاران کارآموز استان در حرکتی جهادی مشغول تهیه و تولید روزانه هزار و ۸۰۰ عدد از ملزومات بهداشتی و بیمارستانی برای مبارزه با یروس کرونا هستند.
وی با اشاره به تولید ساق دست بهداشتی از ۷ اسفند برای پرسنل بیمارستان ، رو بالشتی بیمار و ماسک ، توسط فرهنگیان ودبیران هنرستان ها‌ی استان گفت: در این کارگاه‌ها قریب ۲۵ هزار ماسک، ساق دست بهداشتی و رو بالشتی تولید شده و در اختیار ستاد مرکزی مبارزه با کرونای استان قرار گرفته است.
واقعی گفت : هم اکنون هنرستان‌های کوثر بیرجند ، قدسیه اسفدن ، عقیله بنی هاشم (س) و حکمت قاین در این امر خیر و خداپسندانه پیش قدم بوده‌اند و سایر هنرستان‌های استان نیز اعلام آمادگی کرده‌اند.