سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تولید ۲۲۷۹۵ عنوان برنامه در حوزه دفاع مقدس در صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید ۲۲۷۹۵ عنوان برنامه در حوزه دفاع مقدس در صدا و سیما

معاون امور استان‌های صداوسیما

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ،آقای دارابی، معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما در نشست مشترک مسئولان و برنامه سازان صداوسیما و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در آستانه هفته دفاع مقدس در سازمان صدا وسیما و به صورت ویدئو کنفرانسی با مراکز استان‌ها برگزار شد با بیان این مطلب گفت: در همین خصوص بیش از ۳۵۸ هزار دقیقه برنامه تولید شده است که 66 درصد آن مربوط به مراکز استانهاست.

سردار کارگر  رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هم با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال از ۳ خرداد آغاز شد و تا ۲۹ اسفند ادامه دارد گفت: در کشور ۵۵ ستاد تشکیل و در همین خصوص بیش از 26 هزار برنامه ارائه شده است.

تشکیل قرارگاه استانی ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس بین صدا و سیمای مراکز استان‌ها و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از تصمیمات جلسه امروز بود.
 
در این ارتباط تصویری که بصورت همزمان با مراکز صدا و سیما برگزار شد، آینه دار مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی، اشاعه فرهنگ دفاع مقدس را در حوزه‌های پیام، نشر و آنتن، مهم ارزیابی کرد و گفت: باید برنامه‌های تولیدی هفته دفاع مقدس همراه با نوآوری باشد و برنامه سازان تلاش خود را در ارائه برنامه‌هایی بامحتوای جذاب، بویژه برای جوانان بکار گیرند.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هم گفت: با هدف بزرگداشت هفته دفاع مقدس شورای استانی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به ریاست استاندار در استان و همچنین شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران تشکیل شده است.
سرهنگ فلاحی افزود: امسال از ۳ خرداد تا پایان سال در قالب ۴۳ هفته و متناسب با مناسبت‌های هفته، به موضوع دفاع مقدس پرداخته خواهد شد.