سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

تولید و پخش بیش از 50 عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس از صدا و سیمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید و پخش بیش از 50 عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس از صدا و سیمای خراسان جنوبی

تولید و پخش بیش از 50 عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس از صدا و سیمای خراسان جنوبی


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، سیمای خاوران با تولید و پخش بیش از 5 هزار 550 دقیقه برنامه خاطرات روزهای دفاع مقدس را برای هم استانی ها یاد آوری خواهد کرد.
سیمای خاوران با برنامه "طلایه دارن فتح" به تهیه کنندگی احسان جعفر زاده از 31 شهریور ساعت 19  تلاش می کند تا با بازنمایی خاطرات شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس ، ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری برای نسل های جدید انقلاب و آشنایی مخاطب با عملیات و رشادت های خاص در دفاع مقدس ، این روزهای غرور آفرین را برای مخاطبانش ماندگار کند.
پخش فیلم های سینمایی ، مستند ،سخنرانی ،جلوه های ویژه و.... از دیگر برنامه های پخش سیمای خاوران است.
صدای شبکه خاوران هم با برنامه " اعزامی از خراسان " به تهیه کنندگی علی جعفری جم به  استقبال این روزها می رود این برنامه 30 شهریور ساعت 22 و از 31 شهریور ساعت 21 از صدای خاوران به روی آنتن می رود.
تحکیم ارزش های دفاع مقدس در جامعه ، ارائه الگوهای صحیح به نسل جوان به طور سالیانه ، لزوم ارج نهادن به رزمندگان و ایثارگران استان، حفظ خاطرات آنها و ارزش های دفاع مقدس از اهداف این برنامه رادیویی است.
پخش نمایش رادیویی ، مستند ،آنونس ، مسابقه و........از دیگر برنامه های صدای خاوران است .
معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید یک نماهنگ ویژه دفاع مقدس و تولید و نشر بیش از 66 محصول مختلف همچون موشن گرافیک ، پوستر ،عکس و اینوگراف مخاطبان جوان خود را با این روزهای پر خاطره انقلاب و عملیات های دفاع مقدس آشنا خواهد کرد.
معاونت خبر مرکز هم با تهیه گزارش های تولیدی  پوشش خبری برنامه های این هفته را در دستور کار خود دارد.