سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تودیع و معارفه معاونت فنی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تودیع و معارفه معاونت فنی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی

«مهندس حسن راشکی»  به عنوان معاون فنی جدید صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ، امروز در جلسه شورای مدیران مرکز تودیع و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی،

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: اگر فعالیتی در مرکز انجام می شود در جهت منافع سازمان و مردم استان انجام می شود چرا که مردم این استان مستحق این خدمت هستند.

علیرضا آینه دار افزود : با توجه اهمیت این حوزه و اولویت کاری سازمان و مرکز در سال جدید در پوشش دیجیتال سراسری کشور با بررسی های انجام شده ، مرکز درصدد  انتخاب گزینه بهتر برای معاونت این حوزه برآمد.

وی گفت : با برگزاری جلسات حضوری و انجام مذاکرات تلفنی به طورمفصل با «مهندس حسن راشکی» ایشان به عنوان معاونت جدید فنی از سوی مرکز انتخاب شد.

وی با بیان اینکه خوش اخلاقی یکی از لازمه های پیشبرد اهداف در حوزه سخت افزاری است افزود : مهندس راشکی بسیار انسان خوش اخلاقی است و از تخصص لازم در این حوزه کاری برخوردار است و این امر کمک بسزایی در جهت انجام کارهای بزرگ در مرکز می کند .

مدیرکل مرکز گفت: معاونت جدید با تجربه کاری 25 ساله در دو مرکز مهم و شاخص  سازمان صدا وسیما می تواند مرکز را در رسیدن به اهداف آینده و رضایت مخاطبان رادیو و تلویزیون یاری کند.

آینه دار با بیان اینکه : همکاران پشتیبانی فنی مرکز افراد متخصص با ظرفیت های بالای فنی هستند افزود : کمبود هایی در تجهیزات فنی مرکز وجود دارد که باید معاونت فنی توجه ویژه به این مساله داشته باشد.

وی اظهار کرد : در حوزه ارتباطات زمینی و ماهواره ای با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان مرکز، کارهای مهمی پیش رو دارد و مشکلات در حوزه زیر ساخت مخابرات و خطوط ارتباطی نیز به تدریج باید حل شود.

وی با بیان اینکه حوزه فنی مرکز در اولویت است گفت: این حوزه سپر به سپر واحد های تولیدی مرکز حرکت می کند.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز استان  با بیان اینکه : ازامروز مهندس راشکی فعالیت خود را در مرکز به طور رسمی آغاز می کند افزود: انتظار می رود همه معاونت ها و مدیران مرکز با ایشان همکاری های لازم را داشته باشند.

آینه دار خطاب به معاونت جدید مرکز گفت: باید در انجام خدمت رسانی به مردم استان و مخاطبان شبکه کوشا باشد و نهایت تلاش را به کار گیرد.

وی در پایان از زحمات مهندس حمیده کیش معاونت قبلی واحد فنی مرکز به صورت سازمانی تقدیر و تشکر کرد .

همچنین از تلاش مهندس نورس سرپرست فنی مرکز نیز تقدیر ویژه شد.