سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

تودیع و معارفه مدیر مالی صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تودیع و معارفه مدیر مالی صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی

با حضور معاون ذی حساب سازمان صدا وسیما ، سید مراد علی حسینی به عنوان مدیر مالی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی معرفی شد.

با حضور معاون ذی حساب سازمان صدا وسیما ، سید مراد علی حسینی به عنوان مدیر مالی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی معرفی شد.

درشورای مدیران مرکز خراسان جنوبی با حضور محسنی معاون ذی حساب و مدیرکل امور مالی و شمشیرگران ، مدیر ارزیابی امور مالی سازمان صدا وسیما و مدیرکل مرکز خراسان جنوبی برگزار شد.

محسنی معاون ذی حساب و مدیرکل امور مالی سازمان صدا وسیما از زحمات تقی زاده مدیر مالی سابق مرکز تقدیر و تشکر کرد و گفت:در حوزه مدیریت امور مالی در خراسان جنوبی به کم ترین مشکل برخورد کردیم و ایشان توانستند طی 3 سال به نحو مطلوب مدیریت در حوزه مالی مرکز خراسان جنوبی را انجام دهند.

وی افزود:حسینی با سابقه 23 سال کار مالی دارای فوق لیسانس حسابداری تلاش خواهد کرد مسائل مختلف را مدنظر داشته باشد.

محسنی خطاب به معاونان و مدیران مرکز گفت:شما را به قانون مندی و تبعیت از قوانین دعوت می کنم تا در سازمان صدا وسیما رعایت قوانین اداری و مالی را داشته باشید.

معاون ذی حساب و مدیرکل امور مالی با بیان اینکه سازمان به دنبال چابک سازی نیروها است ، از معاونان و مدیران مرکز خواست تا همراهی و همدلی لازم را با حوزه مالی مرکز و سازمان داشته باشند.

وی اظهار کرد : مدیر مالی جدید باید ارتباط مستمر با دستگاههای استانی (اقتصاد و دارایی،امور مالیاتی ،برنامه ریزی و مدیریت) و حوزه های ستاد سازمان داشته باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی نیز گزارشی از وضعیت حال مرکز در حوزه های مختلف اداری،رفاهی ،جذب نیروی انسانی و فنی ارائه داد.

در پایان از زحمات خانم  تقی زاده مدیر مالی سابق مرکز تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی