سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

تودیع و معارفه مدیر مالی جدید صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تودیع و معارفه مدیر مالی جدید صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی

با حضور معاون ذی حساب سازمان صدا وسیما ، سید مراد علی حسینی به عنوان مدیر مالی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی ، شورای مدیران مرکز خراسان جنوبی با حضور محسنی معاون ذی حساب و مدیرکل امور مالی و شمشیرگران ، مدیر ارزیابی امور مالی سازمان صدا وسیما و مدیرکل مرکز خراسان جنوبی برگزار شد.

معاون ذی حساب و مدیرکل امور مالی سازمان صدا وسیما ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید،از زحمات تقی زاده مدیر مالی سابق مرکز تقدیر وتشکر کرد و گفت: در حوزه مدیریت امور مالی به لطف خدا در خراسان جنوبی به کم ترین مشکل برخورد کردیم و ایشان توانستند طی 3 سال به نحو مطلوب مدیریت در حوزه مالی مرکز خراسان جنوبی را انجام دهند.

محسنی با آرزوی توفیقات روز افزون برای خانم تقی زاده و آرزوی موفقیت برای سید مراد علی  حسینی  مدیر جدید مالی مرکز افزود: آقای حسینی با سابقه 23 سال کار مالی دارای فوق لیسانس حسابداری و شخصیتی صادق و دلسوز که صرفا دید اداری ندارد ،تلاش خواهند کرد مسائل مختلف را مدنظر داشته باشند.

وی خطاب به معاونان و مدیران مرکز گفت:شما را به قانون مندی و تبعیت از قوانین دعوت می کنم تا در سازمان صدا وسیما رعایت قوانین اداری و مالی را داشته باشید.

وی با بیان اینکه سازمان به دنبال چابک سازی نیروها است ، از معاونان و مدیران مرکز خواست تا همراهی و همدلی لازم را باحوزه مالی مرکز و سازمان داشته باشند.

مدیرکل امور مالی سازمان اظهار کرد : مدیر مالی جدید باید ارتباط مستمربا دستگاههای استانی (اقتصاد و دارایی،امور مالیاتی ،برنامه ریزی و مدیریت)و حوزه های ستاد سازمان داشته باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی نیز گزارشی از وضعیت حال مرکز در حوزه های مختلف اداری،رفاهی ،جذب نیروی انسانی ،فنی ارائه داد.

در پایان از زحمات خانم تقی زاده مدیر مالی سابق مرکز تجلیل شد.