رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

توجیه جنایات آمریکا تنها با حقوق بشر آمریکایی - نمایش محتوای خبر

 

 

توجیه جنایات آمریکا تنها با حقوق بشر آمریکایی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، خطیب موقت جمعه بیرجند با اشاره به روز حقوق بشر آمریکایی گفت: جنایات 11تیر، شهادت آیت ا...صدوقی و 12تیر، سالروز سقوط هواپیمای مسافربری ایران، فقط با حقوق بشر آمریکایی قابل توجیه و تحلیل است و با حقوق بشر اسلامی و انسانی هیچ سازگاری ندارد.
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه تقابل بین حزب الله به عنوان یک جریان اصیل و مایه حیات انسان و حزب شیطان بر اساس ظلم و استعمار همیشه وجود داشته، افزود: پیوسته جبهه حق توانسته با صلابت و قدرت براساس فطرت و ایثار به راهش ادامه و حزب شیطان را شکست دهد و هرگز در طول تاریخ جبهه حق اهل تزویر و نفاق نبوده است.
وی با بیان اینکه جبهه شیطان آمریکا و همدستانش در حوزه های مختلف سیاسی فرهنگی اقتصادی و....، با تهدید و تطمیع و تحریم، خواهان شکست حق و جبهه انقلاب بودند گفت: منطق استکبار همین خشونت و تزویر است تا ما را به زانو درآورند اما ملت ایران پرورش یافته مکتب حسینی است و با بصیرت رهبری و هوشیاری مردم راهشان را سد کرده است.
وی افزود: آمریکا و همدستانش و مزدوران داخلی آمریکا بدانند ما از همیشه نسبت به آمریکا متنفرتریم و اعلام انزجار می کنیم و پیمان می بندیم تسلیم آنها نشویم و نهضت را ادامه دهیم.
حجت الاسلام مختاری همچنین گفت: مهمترین خطری که ما را تهدید می کند تضاد و درگیری بین جبهه حق و باطل دانست که نباید از آن غافل شویم و باید با تفکر و بصیرت نسبت به آن آگاهی پیدا کنیم.