سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

توجه ویژه به توسعه نهبندان در برنامه های کلان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

توجه ویژه به توسعه نهبندان در برنامه های کلان کشور

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار در مراسم روز نهبندان سالروزتوجه ویژه به توسعه نهبندان در برنامه های کلان کشور سفر رهبر معظم انقلاب به این شهرستان گفت: رهبر معظم انقلاب  در سفری که به نهبندان داشتند ، تکلیف همه را نسبت به این شهرستان روشن کردند تا در برنامه های کلان کشوری و استانی توجه ویژه به شهرستان شود.

حسینی افزود: تاکنون اقدامات خوبی برای توسعه نهبندان انجام شده است اما به علت این که در مناطق دور افتاده دچار عقب‌ماندگی‌های تاریخی هستیم ، طبق روال نمی توانیم شاهد جهش باشیم.

حجت  الاسلام خزاعی امام جمعه نهبندان نیز با تاکید بر اینکه باید  طرح توسعه  این شهرستان  به معنای حقیقی کلمه اجرایی شود، گفت: سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب برای این شهرستان دستاوردهای مهم سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و معنوی بسیاری داشته است.

بیکی فرماندار نهبندان هم  گفت: ۴۳۳ طرح ، رهاورد سفر رهبری به نهبندان است که طرح هایی همچون راه اندازی دانشگاه های پیام نور ، علمی و کاربردی ، کمک به ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید آتشدست، برق رسانی به روستاها ، تجهیز پاسگاه های مرزی ، احداث راه ها و آبرسانی به روستاها از جمله آنهاست.