رونق تولید ملی | شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

توجه بیشتر خانواده ها به حجاب و عفاف، درایت سربازان گمنام امام زمان (عج ) در خنثی سازی توطئه اخیر دشمنان در تهران محور سخنان ائمه جمعه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

توجه بیشتر خانواده ها به حجاب و عفاف، درایت سربازان گمنام امام زمان (عج ) در خنثی سازی توطئه اخیر دشمنان در تهران محور سخنان ائمه جمعه استان

توجه بیشتر خانواده ها به حجاب و عفاف، درایت سربازان گمنام امام زمان (عج ) در خنثی سازی توطئه اخیر دشمنان در تهران و نگاه ویژه دستگاههای متولی به ادبیات کودک و نوجوان از جمله محورهای سخنان امامان جمعه سایر شهر های استان بود.

توجه بیشتر خانواده ها به حجاب و عفاف، درایت سربازان گمنام امام زمان (عج ) در خنثی سازی توطئه اخیر دشمنان در تهران و نگاه ویژه دستگاههای متولی به ادبیات کودک و نوجوان از جمله محورهای سخنان امامان جمعه سایر شهر های استان بود.

حجت الاسلام زنجانی طبسی امام جمعه موقت طبس تحقق عملی اقتصاد مقاومتی را در گروه مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز، توجه به تولید داخلی و نکات تاکیدی رهبر معظم انقلاب دانست.

حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه موقت قاین به سالگرد تخریب بقاع متبرک ائمه بقیع بدست وهابیان اشاره کرد و گفت: وهابیت و داعش دست نشانده انگلیس و آمریکاست و بزودی گیریبانگیر این دولتها خواهد شد.

حجت الاسلام یوسف پور امام جمعه موقت سرایان بر توجه خانواده ها به موضوع حجاب و عفاف تاکید کرد و گفت: رعایت حجاب و عفاف علاوه بر استحکام خانواده ها، آرامش روحی و روانی جامعه را نیز به دنبال دارد.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه با اشاره به روز ادبیات کودک و نوجوان به والدین و متولیان دستگاههای فرهنگی توصیه کرد قبل از اینکه دشمن به سراغ کودکان و نوجوانان بیاید برای آنان برنامه ریزی منسجمی کنند.

حجت الاسلام شهریاری امام جمعه موقت فردوس با اشاره به کمکهای ایران در مبارزه با داعش در سوریه و عراق گفت: ایران هدف اصلی دشمنان است و اگر نسبت به این جنگ بی اعتنا باشیم باید در کشور خود خاکریز بسازیم.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه با اشاره به درایت سربازان گمنام امام زمان(عج ) در خنثی سازی توطئه اخیر دشمنان در تهران گفت: توانمندی های سربازان گمنام امام زمان(عج) در این خنثی سازی ستودنی است.

حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه زیرکوه با اشاره به 18 تیر 59 سالروز کشف توطئه کودتای آمریکایی در پادگان نوژه گفت: این حادثه سند دیگری بر افشاگری چهره ضد بشری آمریکای جنایتکار است .

حجت الاسلام خزاعي امام جمعه نهبندان حجاب و عفاف را از دلایل ایجاد امنیت اجتماعی دانست و گفت: حجاب و عفاف به زنان و مردان این امکان را می دهد تا به دور از آلودگی، در جامعه به فعالیت های اجتماعی بپردازند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه با اشاره به شهادت جمعی از مردم در حمله به مسجد گوهرشاد گفت: افراد که امروز تحت تاثیر رسانه های غربی در حجاب کوتاهی می کنند خون این شهیدان را پایمال کرده اند.

حجت الاسلام مقری امام جمعه موقت خوسف با هشدار در خصوص تاثیرات مخرب شبکه های ماهواره ای و فضازی مجازی گفت: دشمن از این راه جوانان و نوجوانان را مورد هجمه قرار داده است که باید به هوش باشیم.

امامان جمعه آرین شهر، آیسک، زهان و خضری دشت بیاض به سالروز دستور حمله رضا خان به مسجد گوهر شاد اشاره کردند و گفتند: رضا شاه قصد داشت با از بین بردن نمادهای دینی اصل دین را از جامعه جدا کند و امروز هم دشمنان این هدف را با تهاجم فرهنگی دنبال می کنند .

ائمه جمعه اسفدن، عشق آباد، ارسک و امام جمعه موقت نیمبلوک تخریب قبور ائمه بقیع در 23 تیرماه توسط وهابیت را محکوم کردند و افزودند:  هدف وهابیت و استکبار جهانی از بین بردن اسلام ناب محمدی  است.

امامان جمعه موقت درح، اسلامیه  و دیهوک و امام جمعه شوسف با اشاره به روز ادبیات کودکان و نوجوانان گفتند: توجه به زیر ساختهای فرهنگی در هر جامعه ای باعث بیمه کردن باورها و اعتقادات آن جامعه در آینده می شود .

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی