سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۰

شعار سال 1397

  

 

 

 

 

تهیه ۱۵عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی برای هفته دولت

تهیه ۱۵عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی برای هفته دولت


به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی امروز در نشست خبری گفت: تا تهیه 15 عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی برای هفته دولتپایان هفته دولت، برنامه های گفتمان هفته و بازتاب در حوزه سیما، برنامه های آینه تلاش، میز خدمت و میز خبر در حوزه صدا و برنامه گفتگوی ویژه خبری در حوزه خبر به انعکاس خدمات دولت و نظام در استان می پردازند.
آینه دار افزود:در برنامه های روزانه سیما و رادیو هم به فراخور موضوع برنامه ها، خدمات دولت در بخشهای مختلف معرفی می شود.
وی گفت: در کنار این برنامه ها، پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی آماده افتتاح در استان نیز پوشش داده می شود و در قالب گزارش های خبری تولیدی، دولتمردان شهید استان معرفی می شوند.
مدیرکل صداوسیمای استان همچنین با بیان اینکه خراسان جنوبی در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها، در میان 6 مرکز برتر کشور قرار گرفت افزود: صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی در این جشنواره 20دیپلم افتخار و لوح تقدیر را از آن خود کرد که افتخاری بزرگ برای جامعه هنری و مردم استان است.
آینه دار گفت: علاوه بر این 3تندیس ویژه جشنواره از آن خراسان جنوبی شد و هنرمندان استان با این آثار توانمندی خود را به کشور نشان دادند.
وی افزود: همکاران صداوسیمای استان در همه بخشهای سیما، رادیو، خبر، فضای مجازی، انیمیشن و شعر و موسیقی حائز رتبه شدند که در حوزه فضای مجازی، مهمترین جایزه بخش خلاقیت و نوآوری به خراسان جنوبی تعلق گرفت.
مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی گفت: در بخش پژوهش هم بیشترین جوایز با 4جایزه به مرکز خراسان جنوبی داده شد و این مرکز به عنوان مرکز برتر در میان 33مرکز در حوزه پژوهش معرفی شد.
آینه دار افزود: این موفقیت تنها متعلق به صداوسیمای خراسان جنوبی نیست بلکه موفقیت جامعه رسانه ای، فرهنگی و هنری استان است که استعدادهای بومی و محلی، هنری و رسانه ای استان را در جشنواره تولیدات مراکز استانها به نمایش گذاشتند.
وی ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی مناسب و تولید تله فیلم و مستندهای فاخر، در جشنواره سال آینده در اردبیل، شاهد موفقیت بیشتر همکاران صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی باشیم.
مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی به تولید تله فیلم فاخر در صداوسیمای خراسان جنوبی هم اشاره کرد و گفت: در جشنواره امسال در بخش تله فیلم اثری نداشتیم اما برنامه ریزی خوبی  از سال گذشته صورت گرفته است تا در حوزه کارهای نمایشی، مستندهای فاخر و پویانمایی، مرکزی فعال باشیم.
آینه دار افزود: تا پایان شهریور کار تولید دو تله فیلم فاخر در استان شروع می شود اما برنامه مان تولید 4تله فیلم در سال98 است.
وی گفت: تله فیلم یاور با موضوع شتر و ظرفیت های آن در مرحله پیش تولید است و تله فیلم بوی خوش زعفران هم در مرحله تولید قرار دارد.
مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی افزود: تولید این آثار فاخر، فرصت خوبی است تا استان و قابلیت های آن را در قاب شبکه های سراسری و ملی، بهتر و بیشتر معرفی کنیم.
آینه دار گفت: در حوزه پویانمایی سه مجموعه مرحله ابتدایی تولید را گذرانده و در حوزه مستند هم با اولویت های استان، برنامه هایی فاخر مصوب شده است.
مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی همچنین به آخرین وضعیت پوشش شبکه های دیجیتال در استان اشاره کرد و افزود: پوشش دیجیتال در استان هم اکنون 88.9 درصد است که حدود 6درصد پایین تر از میانگین کشوری است.
آینه دار گفت: با وجود این، از ابتدای امسال کار جهادی خوبی با مشارکت استانداری در افتتاح فرستنده های دیجیتال صورت گرفته و  21فرستنده دیجیتال به صورت آزمایشی در 7شهرستان راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه بیشترین پوشش دیجیتال در استان مربوط به شهرستان طبس و کمترین پوشش هم مربوط به شهرستان درمیان است افزود: تلاش می کنیم تا پایان امسال، پوشش دیجیتال را دراستان به 90درصد افزایش دهیم.

دیدار رئیس و هیئت رئیسه کشتی استان با مهندس آینه دار مدیر کل صداوسیمای خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی : در این نشست، مهندس عباس سروری رئیس هیئت کشتی استان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ارزنده مهندس آینه...چهارشنبه، ۱۹ آبان ۱۴۰۰

انتصاب مدیر تامین و پخش سیمای خراسان جنوبی

مدیر تأمین و پخش سیمای خراسان جنوبی منصوب شد.پنج‌شنبه، ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

قدردانی از شبکه خاوران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی :   سردار سرتیپ پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام و مسؤل هیأت امنا هیئت...پنج‌شنبه، ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

هم اندیشی برنامه های هفته دفاع مقدس

در نشست و دیدار سرهنگ فلاحی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با مهندس آینه دار مدیر کل، معاونین و برنامه سازان شبکه خاوران برنامه...سه‌شنبه، ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

نقش راهبردی رسانه ملی در ترویج فرهنگ ازدواج و فرزندآوری

در نشست شورای اندیشه ورزی صداو سیمای خراسان جنوبی با موضوع جمعیت و فرزندآوری مطرح شد؛ نقش راهبردی رسانه ملی در ترویج فرهنگ ازدواج و فرزندآوریچهارشنبه، ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

تقدیر از شبکه خاوران

دیدار حجت الاسلام و المسلمین بخشی پور مدیر کل اوقات و امور خیریه استان و هیئت همراه با مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبیچهارشنبه، ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

بهره برداری از دو ایستگاه فرستنده دیجیتال در فردوس

دو ایستگاه فرستنده دیجیتال در روستا‌های گستج و مهوید شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.شنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۹

آدرس : بیرجند - خیابان غفاری - بلوار شهید آوینی - بلوار جام جم - صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی

صندوق پستی :                                                  ١٨٣

رایانامه :                                         web@birjand.irib.ir

پیامک روابط عمومی :                                 ٣٠٠٠٠٥٦٠

پیامک صدا :                                               ٣٠٠٠٠٥٦٦

پیامک سیما :                                             ٣٠٠٠٠٥٦٥

پیامک خبر :                                                ٣٠٠٠٠٥٧٠

  کد پستی:                                            ۹۷۱۷۴۳۴۷۵۳


کانال صدا و سیمای خراسان جنوبی :sapp.ir/irib_skh

کانال خبرگزاری مرکز :              sapp.ir/iribnews_skh

کانال روابط عمومی مرکز :             sapp.ir/irib_khjpr

تلفن ارتباطات مردمی(بیرجند) :                             ١٦٢

تلفن ارتباطات مردمی(شهرستانها) :   ٢٢-٣٢١٦٢١٢١-٠٥٦

                                                      ١٥-٣٢١٦٢٢١١-٠٥٦

نمابر :                                                 ٣٢٢٣٧٨٩٤-٠٥٦

نقشه دسترسی به مرکز :

mail ارسال نظر

Loading the player...

Loading the player...

Loading the player...