رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

تهاجم فرهنگی، بزرگترین تهدید امروز کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

تهاجم فرهنگی، بزرگترین تهدید امروز کشور

 

نماینده، ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تهاجم فرهنگی، بزرگترین تهدیدی است که امروز کشور با آن مواجه است.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای خراسان جنوبی، آیت الله عبادی در دیدار مدیرکل صداوسیمای استان و معاونانش گفت:  دشمن در تلاش است فرهنگ بومی و عمومی ما را تغییر دهد که باید همه ی ما مسئولان بکوشیم جامعه را از این آسیب حفظ کنیم.

وی افزود: در جنگ تحمیلی تمام آسیب ها را ساختیم و بازسازی کردیم حتی بهتر از اول، اما اگر فرهنگ جامعه تخریب شود دیگر قابل بازسازی نیست، پس باید ارزش های فرهنگیرا حفظ کنیم و این دینی است که برگردن ماست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به مسئولان صداوسیما افزود: محصول فعالیت های شما در صداوسیما باید سالم، صادق، مفید و همسو با آرمانهای انقلاب، مردم، حمایت ازمظلوم و ابطال باطل باشد.

آیت الله عبادی ضمن تشکر از عملکرد صداوسیمای استان گفت: مسئولیت و نوع کار شما سنگین است.

مدیرکل صداوسیمای استان نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این مرکز در سال97 ارائه کرد.

آینه دار گفت:تولید و پخش ۱۶۵برنامه در حوزه صدا، ۵۶۱ برنامه در حوزه سیما،۲۹۲۲ خبر،۱۹۹ آیتم در فضای مجازی و ۹موسیقی مربوط به کنگره ملی 2 هزار شهید استان،
تولید ۱۲۸ساعت و ۲۶دقیقه برنامه در بخش سیما و ۲۱۰ ساعت و ۴۲دقیقه در بخش صدا در حوزه شعار سال و حمایت از کالای ایرانی و تولید 69 هزار و 290 دقیقه برنامه در سیما و خبر در حوزه برنامه های جشن های ۴۰سالگی پیروزی انقلاب از عملکرد صدا وسیمای استان در سال 97 است.

وی همچنین با اشاره به  راه اندازی 42 ایستگاه دیجیتال در 12سال گذشته برای پوشش تصویری روستاها و شهرهای استان افزود: طبق نظرسنجی های بعمل آمده میزان رضایت و اعتماد مردم به رسانه استانی به بالای ۷۰درصد رسیده است.