سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

تمرکز واحدهای جهاد دانشگاهی بر مزیت های بومی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تمرکز واحدهای جهاد دانشگاهی بر مزیت های بومی استان

رئیس جهاد دانشگاهی کشور : واحدهای جهاد دانشگاهی بر مزیت های بومی استانشان تمرکز کنند .

طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان علم و فناوری را از ابزارهای پیشرفت دانست و گفت : 20 درصد نیاز این مرکز از طریق بودجه و 80 درصد از طریق منابع درآمدی تأمین می شود .

طیبی گفت : با توجه به ظرفیت خراسان جنوبی در کشت محصولات زعفران ، زرشک و عناب باید برای تحقیق و فراوری این محصولات برنامه ریزی شود .

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی ، نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه ما غنی از گنج های فراوان هستیم ، گفت : کشورهای دیگر در برابر بیگانگان تسلیم شدند اما ایران اسلامی با تکیه بر دانش نیروی انسانی خود و بهره مندی از گنجینه های فرهنگی فراوان ، پرچم ایستادگی آن برافراشته است .

خدمتگزار ، استاندار خراسان جنوبی هم در دیدار با طیبی گفت : مسئولان در جهاد دانشگاهی باید به گونه ای برنامه ریزی کنند تا فارغ التحصیلان در رشته های مختلف علمی و تحصیلی بتوانند علم خود را به تولید و ارزش افزوده تبدیل کنند .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام این موثرترین دستورالعمل است وحلقه مفقوده... حسین مرتضایی ۱۳۹۴/۰۸/۳ ۰۹:۱۲

حسین مرتضایی
با سلام این موثرترین دستورالعمل است وحلقه مفقوده توسعه کشور ما .به عنوان مثال تاکنون برای کشاورزی بیمار ما دانشمند مثلا ژاپنی نسخه شفا نوشته ولی با این نگاه از امروز دانشمند بیرجندی ما کشاورزی بیمار ما را ویزیت ونسخه خواهد داد وبه یقین این عقلانی تر وبهتر خواهد بود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۳ ۰۹:۱۲