سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تمدید مهلت پرداخت تسهیلات بلاعوض مسکن محرومان - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت پرداخت تسهیلات بلاعوض مسکن محرومان

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در کمیته راهبردی مسکن تمدید مهلت پرداخت تسهیلات بلاعوض مسکن محرومانمحرومان سرایان گفت: برای تشویق و ترغیب متقاضیان، شرایطی قرار داده شده تا هر واحدی که 25 روزه تکمیل شود، سهم بلاعوض خود به مبلغ 25 میلیون تومان را تمام و کمال دریافت کند که امروز به دستور استاندار این شرایط تا آخر مهر تمدید شد و هر واحدی که در مدت این 30 روز تکمیل شود ، سهم بلاعوض خود را به محض تکمیل ساختمان، دریافت خواهد کرد.

آسمانی مقدم با بیان اینکه تاکنون 3 هزار و 108 نفر برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند گفت: هم اکنون 2 هزار و 469 واحد پی کنی ، هزار و 725 واحد اجرای فنداسیون و 725 واحد دیوارچینی شدند.
وی ابراز امیدواری کرد: تمام واحدها یعنی 5 هزار واحد باید تا دهه فجر به بهره برداری کامل برسند در غیر این صورت تسهیلات بلاعوض محقق نخواهد شد.

آسوده رئیس بنیاد مسکن سرایان هم گفت: در این شهرستان از سهم 400 واحدی مسکن محرومان که در اختیار بنیاد مسکن است، تاکنون 176 واحد به فندانسیون و 4 واحد هم به مرحله نازک کاری رسیده است.
در این نشست دهیاران مشکلاتی از جمله فراهم نبودن برخی زیرساخت ها از جمله مهمترین آنها نبود انشعاب آب، کندی روند تغییر کاربری، گرانی مصالح ساختمانی و عدم نظارت دقیق بیان کردند.