جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تمدید مهلت ثبت نام اعطای تسهیلات به شاغلان حمل و نقل مسافر - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ثبت نام اعطای تسهیلات به شاغلان حمل و نقل مسافر

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: ثبت نام برای دریافت این تسهیلات از ۱۲ تیر امسال آغاز شده که مهلت آن تا پایان تیر تمدید شد.

گرجی افزود: اقساط این وام حمایتی ۲۴ ماهه با کارمزد بانکی ۱۲ درصد و دوره تنفس چهار ماهه است که از اول مهر امسال قابل باز پرداخت خواهد بود.

وی گفت: به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا به ازای هر نفر شاغل ۱۲ میلیون تومان و به شاغلان حقیقی بیمه شده ۶ میلیون تومان تا پایان تیر اعطا می‌شود.

گرجی افزود: برای بهره مندی از این تسهیلات رانندگان، مالکان وسایل نقلیه عمومی بین شهری، شرکت‌های حمل و نقل و کارکنان آن‌ها که متقاضی دریافت تسهیلات هستند باید به سامانه کارا به نشانی www.kara.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضای ثبت نام خود اقدام کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: رانندگان برای ثبت نام در سامانه مذکور باید کد بیمه خود را در محل مربوط به کد کارگاه وارد کنند.

گرجی افزود: از آغاز ثبت نام تاکنون، دو هزار و ۱۶۰ پرونده‌ ی تقاضای وام دریافتی از سوی رانندگان و  شرکت های حمل و نقل، بررسی  و  پس از تأیید به بانک عامل انتخاب شده از سوی متقاضی ارسال شده است که متقاضی باید به منظور تکمیل پرونده و دریافت وام، به بانک انتخابی در زمان ثبت نام مراجعه کند.

وی گفت: با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، از متقاضیان دریافت این تسهیلات درخواست می‌شود در حداقل زمان ممکن به سایت معرفی شده مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.