جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی

متقاضیان شرکت در چهل و دومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که نتوانستند ثبت‌نام کنند، می‌توانند از امروز ۲۳ دی تا ۲۶ دی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در چهل و دومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مهلت‌های مقرر موفق به انجام مراحل ثبت نام نشده‌اند می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir از امروز 23 دی تا 26 دی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند با رعایت مندرجات راهنمای ثبت نام در آزمون دوره مربوطه نسبت به انجام مراحل ثبت نام و ارسال مدارک اینترنتی اقدام لازم به عمل آورند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاٌ ثبت نام کرده‌اند نیز می‌توانند در تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات فرم ثبت نامی و تکمیل مدارک ارسالی اقدام کنند.

بر اساس آمار ثبت‌نام سال‌های قبل در این آزمون پیش‌بینی می‌شود بیش از 16 هزار نفر برای شرکت در آزمون دستیاری ثبت‌نام کنند.

آزمون دستیاری 10 اردیبهشت سال 94 برگزار می شود و کارت داوطلبان هفتم الی نهم اردیبهشت از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی توزیع می‌شود.

روش نمره دهی در چهل و دومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی همانند روال گذشته است و کلید سوالات آزمون نیز ظهر روز شنبه 12 اردیبهشت ۹۴ منتشر می‌شود.

منبع : وب سایت باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران