جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

تلاش صدا و سیما در معرفی شهدا به نسل جوان - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش صدا و سیما در معرفی شهدا به نسل جوان


مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در دیدار با خانواده شهید بصیری پور: صدا وسیمای استان تلاش می کند شهدا را به عنوان الگوهای ناب به نسل جوان معرفی کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، آینه دار مدیر کل صدا و سیمای استان در دیدار با خانواده شهیدتلاش صدا و سیما در معرفی شهدا به نسل جوان بصیری پور اولین شهید مدافع حرم استان گفت: صدا و سیمای استان در راستای معرفی ویژگی های این شهید مستندی با عنوان پای پرواز تهیه و از شبکه ی استانی و سراسری پخش کرد که این اولین و آخرین کار رسانه ملی در استان نیست و این تولیدات ادامه خواهد داشت.

آینه دار با بیان اینکه شهید بصیری پور در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) جان خود را تقدیم اسلام کرد ، افزود: این ایام فرصت خوبی برای نکوداشت یاد شهدای مدافع حرم است .

پدر شهید مرتضی بصیری پور هم در این دیدار گفت: انشالله بتوانیم به عنوان خانواده شهدا پیرو خوبی برای ادامه راه آنها باشیم .

در این دیدار پوستری از مستند پای پرواز به همراه ویدئوی این مستند به خانواده شهید بصیری پور تقدیم شد.

ستوان یکم پاسدار شهید مرتضی بصیری پور اولین شهید مدافع حرم است که در سوریه و در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) به شهادت رسید و در 22 فروردین سال گذشته در بیرجند تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.