سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تلاش برای تخصیص و جذب کامل بودجه راه آهن - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش برای تخصیص و جذب کامل بودجه راه آهن

استاندار در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی از مدیران استانی و کشوری در حوزه ی راه و شهرسازی خواست برای تخصیص و جذب به موقع و کامل بودجه راه آهن استان بطور جدی تلاش کنند.

خدمتگزار گفت: بودجه ده میلیاردی که در سال نخست برای راه آهن استان اختصاص یافته، باید بطور کامل محقق شود تا امکان استفاده از دیگر منابع مالی که در اختیار وزارت راه قرار دارد فراهم شود.

استاندار همچنین با اشاره به آمار بالای تلفات جاده ای در استان از معاون وزیر راه خواست توسعه بزرگراه های خراسان جنوبی را بطور جدی پیگیری کند.

تکمیل جاده ماهیرود به فراه افغانستان و افزایش پروازها به مرکز استان هم از موضوعاتی بود که در دیدار وزیر معاون راه و شهرسازی با استاندار مطرح شد.

خدمتگذار همچنین خواستار مساعدت وزارت راه و شهرسازی برای پرداخت بدهی های اداره کل راه و شهرسازی استان به پیمانکاران شد و گفت: اعتماد پیمانکاران به دولت سرمایه ارزشمندیست که نباید آن را از دست داد.

سیدعلایی ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی هم با ابراز رضایت از ساخت 25 هزار واحد مسکن مهر در استان خراسان جنوبی گفت : تصویب 25 طرح از 28 طرح جامع شهرسازی استان هم نشانه پیشرفت خوب در این حوزه است. 

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی