جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

تقویم اقتدار - نمایش محتوای صدا

 

 

تقویم اقتدار

تهیه کننده: "تکتم اعتبار".

این برنامه دارای دو گوینده (آقای محمدرضا زمانی پور و خانم سمیرا عاطفی فر) است که با شور و نشاط خاصی به تشویق مـردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن می ­پردازند.

در طول برنامه با گزارشگران مستقر در مسیر راهپیمایی در شهر بیرجند ارتباط زنده برقرار می ­گردد و حضور اقشار مختلف مردم (از جمله کارگران، ورزشکاران، دانشگاهیان، زنان، کودکان، عشایر و ...) منعکس و مصاحبه هایی با ایشان تهیه می گردد. در فواصل برنامه با گزارشگران شهرستان ها و گزارشگران افتخـاری ارتباط برقرار می ­شـود و از حضـور مـردم شهرستـان هـا در راهپیمـایی 22 بهمن اطلاع رسانی شده و یا گزارش های ضبطی آن ها از حضور مردم شهرستان پخش می گردد. گزارشگران مستقر در بیرجند "آقایان مسعود خسروی و سید مهدی ابراهیمی و خانم فاطمه زهرا روزی" خواهند بود. گزارش هایی از روستاهای اطراف بیرجند همچون: بهدان، نوفرست، خوسف و ... توسط آقای محمدحسین اشرف زاده تولید می شود.

کارشناس پیشنهادی برنامه آقایان"محمدمهدی دیانی، محمدباقر کمیلی، دکتر مجنونی، دکتر دهقان و آقای ذاکریان" هستند که به صورت ضبطی، موجز و مختصر (هر یک به مدت 3 دقیقه) به بیان اهمیت راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه­ای دیگر می ­پردازند.

آنونس های تهییجی برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در فواصل برنامه پخش می شود. مخاطبان نیز از طریق پیامک و تلفن با برنامه در ارتباط هستند.

آقای نظام دوست (شاعر انقلابی استان) به قرائت اشعار خود می پردازد (این آیتم به صورت ضبطی تولید خواهد شد).

پیام ائمه جمعه محترم شهرستان ها، پیام دعوت نماینده محترم ولی فقیه در استان و استاندار محترم برای دعوت از مردم برای حضور در مراسم راهپیمایی ضبط و پخش خواهد شد.

استفاده از بسته های صوتی، بهره گیری از بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، ارتباط با سایر مراکز استان ها و برقراری ارتباط استودیویی با رادیو انقلاب از دیگـر بخش های برنامـه می باشد.

موسیقی ­های حماسی و میهنی در فواصل برنامه پخش می ­شود.

اجرای زنده موسیقی نیز در برنامه پیش بینی شده است.

با استفاده از تولید و پخش آنونس های تهییجی ویژه 22 بهمن و پخش آنونس های تأمینی سایر مراکز، جنبه اطلاع رسانی برنامه تقویت می شود.

در پایان نیز مراسم سخنرانی روز 22 بهمن پخش خواهد شد.

- توجه و اجرای موارد ذیل در برنامه حائز اهمیت است:

1- به شهرستان های استان توجه می شود و از خبرنگاران شهرستان ها استفاده می شود.

2- از موسیقی های حماسی و ملی به کرات استفاده خواهد شد.

3- نویسندگی برنامه بر اساس دستورالعمل های ابلاغی سازمان خواهد بود.

4-گزارشهای مردمی برنامه با محوریت میهن دوستی است.

5- با شبکه های سراسری ارتباط گرفته می شود.

6-گزارشهایی از ایستگاه کودکان در مسیر راهپیمایی گرفته می شود.

7- در خصوص مسیرهای راهپیمایی بیرجند وشهرستان ها اطلاع رسانی می شود.

8- از رادیو نما و تصاویر مردمی به نحو احسن استفاده شود.

سال تولید: 1397