سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

تقویم اقتدار - نمایش محتوای صدا

 

 

تقویم اقتدار

 

تهیه کنند گی برنامه تقویم اقتدار  را « تکتم اعتبار» بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان  : سمیه تربتیان ومسعود حسنی  

نویسنده  : زهرابهروزی فر

گزارشگران : فاطمه زهراروزی  ،مسعود خسروی ،سید مهدی ابراهیمی ، احمد حسینی مقدم وزهراباخدا

.

میلیونها مردم هر سال ۲۲ بهمن در سرتاسر کشور به خیابانها می‌آیند ؛ آنها عید انقلاب و سالروز انقلاب و یادبود انقلاب را اعلام می کنند ، معنایش این است که انقلاب ، قائم به ایمان های آحاد مردم است . ( بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  1388/10/29 )

شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی به منظور « گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و انعکاس حضور پرشور و شعور مردم فهیم استان خراسان جنوبی  » ، ویژه برنامه « تقویم اقتدار  » را به صورت زنده تولید و پخش می کند .

این برنامه به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن به مدت 240 دقیقه (از ساعت 7:30 تا پایان مراسم سخنرانی روز 22 بهمن) و به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد.

برنامه دارای یک گوینده آقا و خانم است که با شور و نشاط خاصی به تشویق مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن می ­پردازند. موسیقی ­های حماسی و میهنی در فواصل کلام پخش می ­شود. با گزارشگران مستقر در مسیر راهپیمایی در شهر بیرجند ارتباط زنده برقرار می ­گردد و حضور مردم و اقشار مختلف از جمله کارگران، ورزشکاران، دانشگاهیان، زنان، کودکان، عشایر و ... منعکس و مصاحبه هایی با ایشان تهیه می گردد. در فواصل برنامه با گزارشگران شهرستان ها و گزارشگران افتخاری ارتباط برقرار می ­شـود و از حضـور مـردم شهرستان ها در راهپیمایی 22 بهمن اطلاع رسانی شده و یا گزارش های ضبطی آن ها از حضور مردم شهرستان پخش می گردد.

کارشناس برنامه آقایان "دکتر مجنونی و دکتر دهقان" هستند که به صورت ضبطی، موخبر و مختصر (هر یک به مدت 5 دقیقه) به بیان اهمیت راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه­ای دیگر می ­پردازند.

آنونس های تهییجی برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در فواصل برنامه پخش می شود. مخاطبان نیز از طریق پیامک و تلفن با برنامه در ارتباط هستند. همچنین شاعران انقلابی نیز به قرائت اشعار خود می پردازد (این آیتم به صورت ضبطی تولید خواهد شد). اجرای زنده موسیقی نیز در برنامه پیش بینی شده است.

پیام ائمه جمعه محترم شهرستان ها، پیام دعوت نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند و استاندار محترم برای دعوت از مردم برای حضور در مراسم راهپیمایی ضبط و پخش خواهد شد. در پایان نیز مراسم سخنرانی روز 22 بهمن به صورت زنده پخش خواهد شد.

استفاده از بسته های صوتی، بهره گیری از بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، ارتباط با سایر مراکز استان ها و برقراری ارتباط استودیویـی با رادیو انقلاب از دیگـر بخش های برنامـه می باشد.

مدت زمان برنامه تقویم اقتدار240دقیقه است و روزیکشنبه 22/11/96 تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 7:30شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1396