سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تقویت روحیه انقلابی گری مهمترین رسالت حوزه های علمیه - نمایش محتوای خبر

 

 

تقویت روحیه انقلابی گری مهمترین رسالت حوزه های علمیه

تقویت روحیه انقلابی گری مهمترین رسالت حوزه های علمیه است.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: تقویت روحیه انقلابی گری، امروز مهمترین رسالت حوزه های علمیه است.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی در همایش تبیین شاخصهای انقلابی گری در حوزه های علمیه و مقابله با نفوذ در بیرجند افزود: اسلامی و انقلابی ماندن نظام در گرو انقلابی ماندن حوزه های علمیه است که باید با تهدیدات و چالشهای فراروی انقلاب اسلامی مقابله کنند.

وی گفت: دفاع جانانه از ولایت فقیه، یکی از ویژگی های مهم انقلابی بودن حوزه های علمیه است و روحانیان امروز در صف مقدم جبهه مقابله با جنگ نرم قرار دارند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور همچنین، پایبندی به ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، عدالتخواهی، آزادگی و دفاع از مظلومان، استکبارستیزی و ایستادگی قاطع در مقابل کفر و پایبندی به رفتار و گفتار امام راحل و ایستادگی در برابر تحریف خط امام را از مهمترین شاخصه های انقلابی گری برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی افزود: تداوم حرکت انقلاب اسلامی که از حوزه های علمیه آغاز شده، در گرو انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه های علمیه است.

وی گفت: حمایت از مظلوم و خط مقاومت، از اصول و مبانی محوری انقلاب اسلامی ماست و منطق حمایت ما از گروههای مقاومت در منطقه، دفاع از مسلمانان در مقابل تجاوزگری رژیم صهیونیستی است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه جبهه استکبار از گسترش نفوذ ایران در منطقه می ترسد، افزود: آنها با تبلیغات رسانه ای از ایران می خواهند که دست از صدور انقلاب و حمایت از مستضعفان بردارد که باید به این هجمه رسانه ای غرب و صهیونیسم پاسخ مناسبی داد.

 منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی