سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تغییر ساعت کاری 230 واحد نانوایی بیرجند در ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

تغییر ساعت کاری 230 واحد نانوایی بیرجند در ماه مبارک رمضان

همزمان با ماه مبارک رمضان ، شروع پخت 230 نانوایی های بیرجند در شیفت اول از ساعت 11 تا 13 و در شیفت دوم از 15 تا هنگام اذان مغرب و عشاء است.

علیرضا پرتوی ، رئیس اتحادیه آرد و نان بیرجند با اشاره به فعالیت 230 واحد نانوایی در این شهرستان افزود: اکثر نانوایی ها در ساعت کاری صبح تعطیل هستند مگر اینکه بنا به درخواست خود آنها و تقاضای مردم پخت نان در نوبت صبح انجام شود.

علیرضا پرتوی خاطرنشان کرد: شروع پخت نان در نانوایی ها در شیفت اول از ساعت 11 تا 13 و در شیفت دوم از 15 تا هنگام اذان مغرب و عشاء است.

رئیس اتحادیه آرد و نان بیرجند با اشاره به اینکه ساعت کاری نانوایی ها، 8 ساعت است، افزود: 10 نانوایی آزادپز و 10 مجتمع پخت نان بیرجند می توانند به عنوان نانوایی های کشیک بعد از افطار نیز فعالیت کنند.

پرتوی در ادامه درخصوص درخواست شهروندان سایت مسکونی مهر و سایت مسکونی ارتش واقع در بلوار شهید ناصری مبنی بر راه اندازی نانوایی گفت: حدود 20 متقاضی برای راه اندازی نانوایی در این دو سایت مسکونی اعلام آمادگی کرده اند اما متاسفانه زیرساخت های لازم برای راه اندازی نانوایی حتی در حد یک کانکس نیز در این دو سایت وجود ندارد.

رئیس اتحادیه آرد و نان بیرجند همچنین یادآور شد: درصورت همکاری مسئولان مبنی بر تامین مکان برای استقرار نانوایی، این اتحادیه هرچه سریعتر نسبت به راه اندازی یک واحد نانوایی در این دو سایت اقدام خواهد کرد.

منبع : وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی