جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

تصمیمات شورای آموزش و پرورش برای رفع مشکلات این روز‌های دانش آموزان - نمایش محتوای خبر

 

 

تصمیمات شورای آموزش و پرورش برای رفع مشکلات این روز‌های دانش آموزان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آقای معتمدیان در شورای استانی آموزش و پرورش گفت: برای کمک به دانش تصمیمات شورای آموزش و پرورش برای رفع مشکلات این روز‌های دانش آموزانآموزان به ویژه دانش آموزان ساکن در مناطق کم برخوردار، از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم و برای حل مشکلات آموزشی آن‌ها ورود خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه هم اکنون به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم دسترسی دانش آموزان به شبکه آموزشی شاد، برخی از دانش آموزان از تحصیل محروم شدند افزود: ما از طریق شورای استانی آموزش و پرورش اعتباراتی را جذب خواهیم کرد تا برای تامین امکانات آموزشی ویژه ی این دانش آموزان به آنان کمک کنیم.
استاندار از راه اندازی ۵۰ ایستگاه دیجیتال تا هفته دولت در روستا‌ها و مناطق صعب العبور خبر داد و گفت: با راه اندازی این ایستگاه ها، دانش آموزان می‌توانند از شبکه‌های آموزشی صدا و سیما برای ادامه تحصیل شان کمک بگیرند.
معتمدیان افزود: برای بهره مندی دانش آموزان روستایی هم تلاش می‌کنیم با گسترش پوشش اینترنت، مشکل دانش آموزانی که برای ادامه تحصیل به فضای مجازی دسترسی ندارند حل کنیم.
استاندار در خصوص بازگشایی مدارس در استان نیز گفت: با مشورت با رئیس جمهور و تعدادی از وزرا، بازگشایی مدارس در خراسان جنوبی منتفی است.
واقعی، مدیر کل آموزش و پرورش هم در این جلسه گزارشی از اقدامات آموزش و پرورش برای بهره مندی دانش آموزان از آموزش‌های اینترنتی را ارائه کرد.