سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تشکیل نخستین اتاق فکر تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل نخستین اتاق فکر تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در صدا و سیما

نخستین اتاق فکر تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در صدا و سیما تشکیل شد.

نخستین اتاق فکر تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با هدف ارائه پیشنهاد های سازنده در صدا و سیمای خراسان جنوبی در روز سه شنبه 17 فروردین ماه تشکیل جلسه داد.

ثقفی مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در این نشست گفت: امسال این مرکز با ساخت برنامه های مستند، نمایشی و میان برنامه ها موضوع اقتصاد مقاومتی را مورد توجه جدی قرار می دهد.

ثقفی با اشاره به وظیفه مطالبه گری صدا و سیما، از ساخت برنامه ای ویژه در راستای تحقق شعار سال خبر داد و افزود: در این برنامه مدیران دستگاه های مرتبط با حوزه اقتصاد در زمان های تعیین شده اقدامات عملی خود را در تحقق اقتصاد مقاومتی با حضور کارشناسان مجرب به مردم اعلام خواهند کرد.

مدیر کل صدا و سیما همچنین با اشاره به اینکه در موضوع اقتصاد مقاومتی علاوه بر نگاه کلان کشوری باید به داخل استان هم توجه شود، گفت: باید در برنامه ریزی ها، موضوعاتی همچون کشاورزی،صنعت  و واحدهای در آستانه تعطیلی مورد توجه قرار گیرد.

صالحی شکیب قائم مقام صدا و سیمای استان هم با اشاره به اینکه امسال باید ظرفیت های ناشناخته استان را به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی سوق دهیم، گفت: اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اولویت این مرکز است.

زهرایی مسئول بسیج سازندگی استان نیز با بیان اینکه باید ظرفیت ها و تهدیدهای استان را شناسایی کرد، گفت: اقتصاد مقاومتی در ذهن برخی افراد به شکل واقعی ترسیم نشده و گاهی به آن بودجه محور نگاه می شود که باید این نگاه اصلاح شود.

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی