جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

تشکیل شورای آموزش و پرورش بیرجند و خوسف به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل شورای آموزش و پرورش بیرجند و خوسف به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم در بیرجند و خوسف اعلام شد .

 

موسوی کیا ، معاون اداره کل آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش بیرجند تجلیل و تکریم معلمان نمونه و پیشکسوتان آموزش و پرورش،جشن بزگداشت روز معلم ،اعزام کاروان سپاس به مدارس و مسابقات فرهنگی رااز جمله برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم اعلام کرد.

سجادی مدیر آموزش و پرورش بیرجند هم از کمبود 100 کلاس درس برای سال تحصیلی آینده در بیرجند خبر داد و گفت : بیشترین نیاز به فضای آموزشی در شهرستان بیرجند مربوط به روستاهای حاشیه شهر و همچنین مهر شهر است که باید برای تامین آن چاره اندیشی شود.

منصوری فرماندار بیرجند درخصوص کمبود زمین برای ساخت مدرسه در برخی روستاها از دهیاران و شوراهای اسلامی خواست با همکاری بنیاد مسکن برای تامین زمین مدارس تلاش کنند.

فرجامی فر فرماندار خوسف هم در شورای آموزش و پرورش این شهرستان با بیان اینکه در شانزدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز 200 میلیون تومان به امر مدرسه سازی در خوسف کمک شد گفت:این مبلغ برای ساخت یک واحد اموزشی ،5 آزمایشگاه و آسفالت چند واحد آموزشی هزینه شده است .

حجت الاسلام شاه بیکی امام جمعه خوسف هم دراین جلسه به بزرگداشت هفته معلم اشاره کردو افزود: در این هفته باید اهمیت جایگاه علم و عالم برای قشر جوان و دانش اموز تبیین شود.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی