جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تشکر و قدردانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند از صدا وسیمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکر و قدردانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند از صدا وسیمای خراسان جنوبی

تشکر و قدردانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند از صدا وسیمای خراسان جنوبی


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ،حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی ظهر امروز در نشست با مدیرکل صدا و سیما و مسئول  سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی با تبریک  اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت  امام حسین(ع) و  حضرت_ابوالفضل_العباس(ع) با بیان اینکه کشور بخاطر  ویروس کرونا در شرایط استثنایی قرار گرفته است، گفت: سلام و عرض خداقوت و خسته نباشید اینجانب را به همکارانتان برسانید و خداوند به شماها خیر عنایت بفرماید. .
 ان‌شاءالله این دوران به سر خواهد آمد و  کرونا را شکست خواهیم داد، همه‌ در این زمان مسئولیت داریم و براساس آن بایستی از ظرفیت های موجود در این شرایط سخت نهایت بهره برداری را انجام دهیم. .
   آنهایی که  مسئول هستند و تریبون در اختیار دارند چه در  رسانه_ملی،  فضای مجازی، نماز جمعه،  مساجد و غیره باید به این مسئله دقت داشته باشند که اگر به وظیفه خود عمل نکنند، بیگانه جای آنان را پُر خواهد کرد. .
 در گذشته جوامع بشری  ارتباطات بسیار محدودی با همدیگر داشته‌اند و نسلی که به بار می آمد طبق آداب و رسوم خانوادگی و بومی پا به میدان می گذاشت، اما در عصر حاضر نیز اگر خانواده‌ها،  آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، مسئولین، رسانه‌ها و ... کار خودشان را به درستی انجام ندهند و آنچه نیاز کنونی و آینده جامعه است تدبیر ننمایند، خسارت های زیادی به بار خواهد آمد. .

 با توجه به اینکه ما مسئول اندیشه،  سیاست،  فرهنگ و اخلاق مردم هستیم لذا پیشنهاد دارم که با بهره گیری از کارشناسان و با مطالعات همه جانبه به بررسی اولویت‌ها، شیوه‌ها، مناسبت‌های سیاسی و مکانی برنامه ها و رویدادها بپردازیم.
 اگر در این امر موفق عمل نماییم و کار بدرستی انجام شود، هیچ ثوابی بالاتر از آن نیست و اگر کوتاهی کردیم و فعالیت ها بدرستی صورت نگیرد بالاترین گناه محسوب می شود. .
از همه‌ی زحمات و تلاش های صدا و سیمای استان و اصحاب رسانه در زمینه آگاهی سازی جامعه در مبارزه با ویروس منحوس کرونا تشکر و قدردانی می نمایم و از دعاگوی آنان هستم.