رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

تسلیت و هشدار در خصوص حوادث مشابه مجتمع پلاسکو، بدعهدی آمریکا در مذاکرات هسته ای و تاکید بر برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر محور سخنان ائمه جمعه - نمایش محتوای خبر

 

 

تسلیت و هشدار در خصوص حوادث مشابه مجتمع پلاسکو، بدعهدی آمریکا در مذاکرات هسته ای و تاکید بر برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر محور سخنان ائمه جمعه

تسلیت حادثه مجتمع تجاری پلاسکو و هشدار های جدی به حوادث مشابه به مردم و مسئولان، بدعهدی آمریکا در مذاکرات هسته ایی و تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم های دهه مبارک فجر محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها بود.

تسلیت حادثه مجتمع تجاری پلاسکو و هشدار های جدی به حوادث مشابه به مردم و مسئولان، بدعهدی آمریکا در مذاکرات هسته ایی و تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم های دهه مبارک فجر محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها بود.

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس به چهارم بهمن‌ سالروز اشغال نظامی فرودگاه مهرآباد توسط بختیار برای جلوگیری از ورود امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: با اعتراض مردم و روحانیون بالاخره در هفتم بهمن‌ماه زمینه برای ورود امام فراهم شد.

حجت الاسلام مودب خطیب موقت جمعه طبس با تسلیت شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو گفت: خدمت و جانفشانی آتش نشانان در عملیات های متفاوت وخطرناک، ستودنی است.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه هم به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: آمریکا در جریان مذاکرات هسته ای ماهیت خود را نشان داد و امروز افرادی که به برجام خوش بین بودند نیز به بدعهدی آمریکا اذعان دارند.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین هم از مسئولان و صدا و سیما برای برگزاری و انعکاس دو رویداد مهم مسابقات قوی ترین مردان ایران و همایش ملی جغرافیا و گردشگری در قاین تشکر کرد و گفت: امیدواریم این دو رویداد بازخورد مطلوبی داشته باشد.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان به برجام اشاره کرد و گفت: يك سال از اجراى اين تعهد بين المللى مى گذرد، هنوز تغييرات ملموس و محسوسى در زندگى مردم مشاهده نمى شود و تحريم هاى جديدى نيز در اين دوره عليه ايران تصويب شده است.

حجت الاسلام خزاعي امام جمعه نهبندان به حادثه دلخراش آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو و جان باختن تعدادی از آتش نشانان فداکار اشاره کرد و گفت: این حادثه تکان دهنده تلنگری است تا توصیه های ایمنی را جدی بگیریم.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی از جمله وظایف قوه قضاییه است و حمله  برخی به این قوه نشان دهنده این است که قوه قضائیه کار خود را به خوبی انجام می دهد.

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه حاجی آباد به روز گمرک اشاره کرد و گفت: لزوم بازنگری و توجه به سیاستهای واردات امر مهمی است زیرا واردات زمینه خودکفایی و اشتغال جوانان را از بین می برد.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه خواستار اتمام برخی از طرح های نیمه تمام این شهرستان در زمینه ورزش و شهرک صنعتی شد و گفت: احداث جاده بشرویه به بجستان نیز خواسته مردم این منطقه از مسئولان است.

حجت الاسلام شاهبیکی امام جمعه خوسف به دیدار مقام معظم رهبری با مردم قم اشاره کرد و گفت: با انقلاب اسلامی ریشه دو مشکل اساسی که یکی وابستگی و دیگری عقب ماندگی بود از کشور ریشه کن شد و اکنون کشور در عرصه های مختلف اقتدار خود را حفظ کرده است.

حجت الاسلام بهشتی فر امام جمعه موقت ارسک با گرامیداشت ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این ایام بهترین زمان برای معرفی برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام زاهد امام جمعه موقت آرین شهر خواستار تکمیل و اتمام هرچه سریع تر دوبانده شدن جاده آرین شهر –قاین و گاز رسانی به روستاهای این بخش شد.

حجت الاسلام زمانی امام جمعه اسلامیه با بیان اینکه هدف مهم انقلاب اسلامی استکبارستیزی بود گفت: دشمن اصلی انقلاب، آمریکا است که باید همواره در مقابل ترفندها و توطئه های این دشمن دیرینه بایستیم.

حجت الاسلام مظاهری امام جمعه عشق آباد با انتقاد از سکوت معنادار جوامع حقوق بشری در قبال جنایات آل سعود و آل خلیفه گفت: این سکوت و کشتار مردم  بی گناه لکه ننگی بر پیشانی مدعیان حقوق بشر گذاشته است.

حجت الاسلام عرب امام جمعه آیسک به هفته ملی مبارزه با سرطان اشاره کرد و گفت: هم مردم و هم مسئولان باید برای اصلاح فرهنگ تغذیه و روی آوردن به سبک زندگی و تغذیه اسلامی و سنتی تلاش کنند.

حجت الاسلام ایزدی امام جمعه دیهوک به کمبود شدید آب شرب این بخش به ویژه روستاهای کویر و دهنو اشاره کرد و گفت: مردم در این روستاها از آب کشاورزی برای شرب استفاده می کنند که به لحاظ بهداشتی مشکل دارد.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض به سانحۀ ناگوار آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران و حماسه‌ آفرینی آتش نشانان در راه نجات مردم اشاره کرد و افزود: باید بهسازی و بازسازی ساختمان‌های با عمر بالا و همچنین رعایت نکات ایمنی از سوی مردم جدی گرفته شود.

حجت الاسلام راستگو امام جمعه درح نیز با تسلیت جان باختن آتش نشانان حادثه مجتمع تجاری پلاسکو گفت: ساختمان آتش نشانی در مرکز بخش درح نیمه تمام رها شده است که این هشداری به مسئولان است.

حجت الاسلام ارمغان امام جمعه موقت اسفدن به 6 بهمن ماه حماسه مردم آمل اشاره کرد و افزود: منافقین در صدد بودند که سرزمین شمال و آمل را پایگاه خود قرار دهند که با جبهه گیری و مقاومت مردم و سپاه پاسداران مواجه شدند و شکست خوردند.

حجت الاسلام شطی امام جمعه نیمبلوک به حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو اشاره کرد و گفت: شهامت و فداکاری آتش نشانان قابل تحسین است و مردم نیز به جای فیلم برداری در چنین شرایطی به هشدارهای مسئولان مربوطه توجه داشته باشند.

حجت الاسلام نوری امام جمعه شوسف هم بهمن را ماه به رخ کشیدن شکوه و عظمت اسلام و رسوایی استکبار و دست نشانده های آنها عنوان کرد و گفت: این ماه باور استقلال و ما میتوانیم را در ملت ایران زنده کرد.

حجت الاسلام امینی امام جمعه موقت زهان هم با بیان اینکه در 6 بهمن ماه سال 1360 منافقین به دنبال مقاصد شوم خود آمل را زیر نظر داشتند گفت: این توطئه شوم به همت و مقاومت مردم ناکام ماند.

حجت الاسلام فلسفی راد امام جمعه مود به سالروز اعدام انقلابی حسنعلی منصور نخست وزیر شاه معدوم اشاره کرد و گفت: وی یکی از مهره های صهیونیسم و از موسسین قانون ننگین کاپیتولاسیون بود که توسط شهید محمد بخارایی کشته شد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی