جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تسلیت نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی برای ارتحال آیت الله هاشمی - نمایش محتوای خبر

 

 

تسلیت نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی برای ارتحال آیت الله هاشمی

محمد رضا امیر حسنخانی، نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

محمد رضا امیر حسنخانی، نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن پیام  محمد رضا امیر حسنخانی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون 

رحلت ناگهانی و جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار صدیق حضرت امام (ره) و رفیق دیرین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایران اسلامی و تمامی دوستداران انقلاب اسلامی را به سوگ نشاند.

آن عالم نستوه از پیشگامان و پیشکسوتان انقلاب اسلامی و از یاران امام و رهبری در دوران سخت مبارزه در قبل و بعد از انقلاب بود که مجاهدات و تلاشهای بی نظیر ایشان در ایام پیروزی انقلاب و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایام دفاع مقدس و دوران شکوهمند سازندگی فراموش ناشدنی و ستودنی است.

 این انقلابی نستوه، در این مسیر پر خطر بارها تا مرز شهادت نیز پیش رفت .

یاوری صدیق برای امام و رفیقی صمیمی و دیرین برای رهبر فرزانه انقلاب بود که ۵۹ سال همکار و همسنگر ایشان بود.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به محضر مبارک مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )، به مراجع عظام و حوزه های علمیه و خانواده و بیت مکرم و برادران و فرزندان آن فقید سعید، و همچنین به عموم مردم شریف و متدین ایران اسلامی بخصوص مردم نجیب و مومن شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه که سوگوار عزای یار صدیق امام و رهبری و خادم چندین ساله خود هستند تسلیت عرض نموده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال غفران و رحمت واسعه الهی و محشور شدن با آئمه اطهار (ع) و حضرت امام (ره) و شهدا را مسئلت می نمایم .

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی