جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

تست اجرا - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

تست اجرا

Loading the player...

فردی برای تست اجرا مراجعه میکنه و ادعا داره که قبلا سابقه اجرا زیاد داشته و در مقاطع دبستان و راهنمایی برنامه های زیادی اجرا کرده ولی از اون به بعد به علت اعتراض اولیای دبیرستان، اجرا نداشته.

مصاحبه شونده از فرد سوال میکنه تا حالا شعر خوندی و او در پاسخ جواب مثبت میده. مصاحبه شونده هم قطعه شعری رو در اختیار او قرار میده تا اون رو بخونه.

فرد شعر رو میخونه ولی مصاحبه شونده میگه: اجرات خشکه، به دستیارش میگه با دست مقداری آب روی صورتش بریز و بعد از او میخواد تا مجدد شعر رو بخونه.

فرد شعر رو مجدد میخونه ولی این بار هم مصاحبه شونده میگه: باز هم اجرات خشکه، به دستیارش میگه با آبپاش مقداری آب روی صورتش بریز و بعد از فرد میخواد تا مجدد شعر رو بخونه.

فرد برای مرتبه سوم شعر رو میخونه ولی مصاحبه شونده باز هم میگه: اجرات خشکه، این بار به دستیارش میگه یک لیوان آب روی صورت فرد بریزه و بعد از او میخواد تا مجدد شعر رو بخونه.

در مرتبه چهارم فرد سوم شعر رو میخونه ولی مصاحبه شونده باز هم میگه که اجرات خشکه و این بار به دستیارش میگه با شلنگ آب روی صورت فرد بریزه و بعد از او میخواد تا مجدد شعر رو بخونه.

در پایان مصاحبه شونده میگه: نه اینجوری فایده نداره، باید بری تمرین کنی و هفته بعد بیای دوباره همین شعر رو بخونی ولی نباید خشک اجرا کنی .... .