جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ترویج گفتمان انقلاب از اهداف مهم در بزرگداشت انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

ترویج گفتمان انقلاب از اهداف مهم در بزرگداشت انقلاب اسلامی

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ترویج گفتمان انقلابی گری، تقویت حس اعتماد و امنیت در میان مردم را از اهداف کلی در بزرگداشت انقلاب اسلامی عنوان کرد

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ترویج گفتمان انقلابی گری، تقویت حس اعتماد و امنیت در میان مردم را از اهداف کلی در بزرگداشت انقلاب اسلامی عنوان کرد

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ترویج گفتمان انقلابی گری، تقویت حس اعتماد و امنیت در میان مردم را از اهداف کلی در بزرگداشت انقلاب اسلامی عنوان کرد.

  مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در چهارمین نشست خبری هم اندیشی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و اصحاب رسانه گفت:برنامه های ما برای بزرگداشت انقلاب اسلامی عملیاتی شده و به همراهی و مساعدت ادارات  بیش از پیش نیازمندیم.
آینه دار افزود: برنامه های صدا و سیما در حوزه سیما ۵ مستند از شخصیت هاست که به تأیید شورای فرهنگی رسیده و علاوه بر این برنامه های گفت و گو محور هم در دستور کار است.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی برنامه ها در حوزه رادیو را شامل ۵۳ برنامه انقلاب در کلام آفتاب، ۱۸۰ برنامه من انقلابیم، ۶۲ برنامه نهضت امام خمینی (ره) و ۳۲ برنامه شفاهی انقلاب در زمینه معرفی شهدای انقلاب، عنوان کرد.

وی گفت: انتظار ما از دستگاه های اجرایی این است که عملکرد و دستاوردهای حوزه خود را جمع بندی و در اختیار رسانه قرار دهند .

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی از روابط عمومی ها خواست در معرفی چهره های برتر در حوزه کاری خود این اداره را یاری کنند و عملکرد ادارات را چه از مدیریت قبلی و چه حال در اختیار صدا و سیما قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه بازنمایی دستاوردها و تبیین کارنامه انقلاب اسلامی از ضرورت های ترسیم افق روشن و امید بخش به مردم است، افزود: انتقال این ضرورت ها به نسل جدید و حفظ ارزش ها برای کسانی که در زمان انقلاب و دفاع مقدس نبودند را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

آینه دار گفت: تبیین دستاوردهای معنوی و یاد آوری داشته ها امنیت و اقتدار کشور است.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در پایان از رسانه ها نیز خواست اخلاق حرفه ای را در کار خود رعایت کنند

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی