جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

ترویج سبک زندگی اسلامی در بین آحاد جامعه در کانون های فرهنگی هنری - نمایش محتوای خبر

 

 

ترویج سبک زندگی اسلامی در بین آحاد جامعه در کانون های فرهنگی هنری

کانون های فرهنگی هنری سبک زندگی اسلامی را در بین آحاد جامعه ترویج دهند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند در دیدار با فعالان کانون های فرهنگی - هنری مساجد با اشاره به اینکه دین اسلام بهترین دستورالعمل را برای زندگی  دارد، گفت: مسجد در طول تاریخ همواره محل رشد و شکل گیری تحولات بزرگ بوده است و این موضوع باید سرلوحه کار کانونهای فرهنگی - هنری قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی افزود : کانونهای فرهنگی هنری برای تربیت انسانی فرهیخته و سعادتمند در دنیا و آخرت تلاش کنند .

همچنین به مناسبت 18اسفند سالروز بنیان گذاری کانونهای فرهنگی مساجد مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان و مسئول کانونهای فرهنگی و هنری مساجد به تشریح برنامه های خود پرداختند .

محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان هدف اصلی کانون فرهنگی، هنری، مساجد را جذب جوانان و نخبگان دانست و با اشاره به ظرفیت خوب مراکز فرهنگی دیجیتال گفت: هم اکنون  5 مرکز دیجیتال در پایگاه های مساجد استان فعال است که باید این مراکز افزایش یابد.

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان  نیز با اشاره به اینکه سالانه 17هزار نفر در طرح اوقات فراغت شرکت می کنند گفت: هم اکنون 474 پایگاه  کانون مساجد در استان فعال است که 296 کانون روستایی و 182 کانون شهری  است .

حجت الاسلام سبزه کار همچنین از برگزاری همایش سراسری استانی به مناسبت بنیان گذاری کانونها ، 20 اسفند خبر داد.

همچنین به مناسبت 18اسفند سالروز بنیان گذاری کانونهای فرهنگی مساجد مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان و مسئول کانونهای فرهنگی و هنری مساجد به تشریح برنامه های خود پرداختند .

محبی هدف اصلی کانون های فرهنگی ، هنری، مساجد را جذب جوانان و نخبگان دانست و با اشاره به ظرفیت خوب مراکز فرهنگی دیجیتال گفت: هم اکنون 5 مرکز دیجیتال در پایگاه های مساجد استان فعال است که باید این مراکز افزایش یابد.

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی