جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تدارک کمیته های مختلف برای گرامیداشت دهه فجر در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک کمیته های مختلف برای گرامیداشت دهه فجر در استان

سرهنگ قاسمی، مسئول کمیته بسیج ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی در کمیته های چندگانه ستاد دهه فجر استان با تاکید بر لزوم گرامیداشت دهه فجر ، از اجرای 213 برنامه در کمیته بسیج خبر داد .

وی افزود : 23 برنامه قرآنی , 99 برنامه ورزشی , دیدار با خانواده 460شهید ،37یادوراه شهدا ،29 برنامه پیاده روی و کوهپیمایی و35 نشست بصیرتی و آگاهی بخشی از جمله برنامه های کمیته بسیج است .

سرهنگ قاسمی اعزام یک روزه تیم پزشکی و بیمارستان صحرایی به مناطق محروم از جمله شهرستانهای نهبندان ، قاین و درمیان و افتتاح 8 طرح عمرانی را از دیگر  برنامه های کمیته بسیج عنوان کرد .

حمیدی ؛ مسئول کمیته کودک و نوجوانان هم گفت : برای تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان و ایجاد انگیزه برای نقش آفرینی کودکان 85 برنامه توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و 95 برنامه توسط نهادها و سازمانها دیگر اجرا می شود .

نور محمدی دبیر کمیته فرهنگیان و دانش آموزی هم از اجرای آیین گلبانگ انقلاب در 1700 آموزشگاه خبر داد و گفت : اعزام  نخستین کاروان دانش آموزی دختران به عتبات عالیات و جشن شکوفه های انقلاب از جمله برنامه های این کمیته است .

عزیز زاده مقدم دبیر کمیته ورزش و جوانان هم اجرای 323 برنامه از جمله میزبانی از مرحله نهایی ورزش های زورخانه ی پهلوانی کشور ، همایش پیاده روی خانوادگی و آغاز فعالیت شبکه خیرین ازدواج را از برنامه های این کمیته اعلام کرد .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی