سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تدارک ویژه صدای خاوران برای نوروز 98 - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه صدای خاوران برای نوروز 98

تدارک ویژه صدای خاوران برای نوروز 98

 

صدا ی خاوران  7 ویژه برنامه شاد و متنوع را  برای نوروز 98 هم استانی ها در نظر گرفته است.

ایران را بگردیم : عنوان برنامه صدای خاوران است که با هدف معرفی جاذبه های گردشگری ، تفریحی ، زیارتی و سیاحتی روستاها وشهرهای استان خراسان جنوبی در 2 قسمت 15 دقیقه ای به صورت ضبطی از صدای خاوران به روی انتن می رود.

بوی بهار: عنوان ویژه برنامه ای در3 قسمت113 دقیقه ای به صورت زنده در ساختار" ترکیبی نمایشی" است که در صبح وعصر روزهای   28 و29 اسفند ماه پخش می گردد. هدف برنامه اطلاع رسانی از میزان آمادگی استان در ایام نوروز و نحوه ارائه خدمات سازمان ها و ادارات و همچنین ایجاد لحظات شاد در پایان سال جاری می باشد و جاذبه های گردشگری استان نیز به مسافران نوروزی معرفی می گردد.

بیا که نوروزه : برنامه با رویکرد اطلاع رسانی و ایجاد لحظات شاد و مفرح برای مخاطب است که با دو گوینده خانم و آقا اجرا می شود و متن برنامه مبتنی بر توصیف فصل بهار، فضای مفـرح، معرفـی جاذبه های گردشگری و ... می باشد.

سرسال نو: ویژه برنامه تحویل سال 1398که  به صورت زنده تولید و پخش می شود. گویندگان برنامه (آقای مسعود حسنی و خانم سمیرا عاطفی فر) با اجرایی شاد در خصوص نوروز، آیین های نوروزی، صله ارحام، تحویل سال نو، اتفاقات شیرین سال 97، جاذبه­های گردشگری استان، لزوم آشتی با دیگران در پایان سال و ... صحبت می­کنند.

علاوه بر این، آیتم هایی در فواصل برنامه تولید و پخش می شود .

سفرخوش : عنوان ویژه برنامه ای است که در ساختار پیامی به تعداد 52 برنامه 15 دقیقه ای به مناسبت ایام نوروز، هر روز در 4 بخش به صورت زنده تولید و پخش می­شود. هدف از تولید برنامه "اطلاع رسانی به مسافران نوروزی از وضعیت استان در ایام نوروز" است.

مژده بهار:برنامه شبانه رادیو خاوران است که هر شب با برقراری ارتباط با سایر مراکز  ،سطح شهر و کاروان های راهیان نور لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان رقم می زند.

نو نورا: برنامه عصرگاهی صدای خاوران است که در ایام نوروز هر  شب ساعت 19 به مدت 120 دقیقه با هدف اطلاع رسانی به مخاطب با اورژانس ،هواشناسی ،هلال احمر و سایر دستگاه های خدمت رسان ارتباط برقرار می کند. پخش دو آیتم نمایشی کوتاه وشاد در دیگر بخش های این برنامه است.