جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تحریم های اقتصادی دشمن ساده ترین مشکل انقلاب تاکنون - نمایش محتوای خبر

 

 

تحریم های اقتصادی دشمن ساده ترین مشکل انقلاب تاکنون

تحریم های اقتصادی دشمن ساده ترین مشکلی است که انقلاب تاکنون با آن مواجه بوده است

تحریم های اقتصادی دشمن ساده ترین مشکلی است که انقلاب تاکنون با آن مواجه بوده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دراجلاسیه شهدای اساتید و دانشجوی خراسان جنوبی گفت: در زمان جنگ ایران  و عراق ملت ایران با دست خالی و بدون هیچ گونه تجهیزات نظامی و تسهیلاتی در برابر دشمنی که تمام فناوری نظامی را در دست داشت ایستاد و پیروز شد اما امروز کشور ما همه چیز از جمله تسلیحات پیشرفته فناوری علوم و انژی های مختلف را در دست دارد که می تواند با استفاده از آن و نیروی جوانانش جواب کوبنده ای به تحریم های دشمن بدهد .

سردار نقدی افزود: تنها چیزی که امروز برای مقابله با دشمن و تحریم هایش به آن نیاز داریم تفکر و منطقی است که دردوران جنگ شهدا و رزمندگان داشتند و این تفکر چیزی جزء استفاده از ظرفیتهای داخلی و تولیدات ملی نیست.

وی گفت: امروز بجای درخواست واردات بی رویه باید به تولیدات داخل و توان علمی جوانان مان تکیه کنیم تا تحریم های اقتصادی دشمن با ناکامی مواجه شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:  برخی از افراد اعتقاد دارند که دولت تمام پول کشور را صرف پیشرفت تجهیزات نظامی می کند و به فکر معیشت مردم نیست اما باید بدانند پولی که صرف معیشت مردم کشور می شود چندین برابر هزینه است که دولت صرف تجهیزات نظامی می کند چرا که پیشرفت تسلیحاتی نظامی کشور با علم دانشجویان و فناوری هایی است که دانشگاههای ایران در اختیار دولت و نیروهای نظامی می گذارند.

سردار نقدی محرومیت زدایی از روستاها، پیشرفتهای علمی ایران را در زمینه های هوا فضا، سلولهای بنیادی، فناوری انرژی و خیلی زمینه های دیگر به دست آورده است همه با تلاش دانشجویان متعهد و غیور این مرز و بوم حاصل شده است که باید حفظ شود.

وی گفت: پاسخ موشکی ایران به  تروریست‌هایی که نقشه کشتار مردم اهواز را در روز رژه نیروهای مسلح کشیدند به دنیا نشان داد که ایران دیگر آن ایران عقب مانده قبل از انقلاب نیست و هر گونه تعرض دشمن را کوبنده پاسخ می دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش بالنده و چشمگیر دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: دانشجویان و جوانان پس از پیروزی انقلاب نیز با تشکیل گروههای اطلاعاتی برای مبازره با عملیاتهای تروریستی  و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا تمامی توطئه های سیاسی دشمنان را با شکست مواجه کردند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی