جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تجمع و راهپیمایی در اعتراض به هتک حرمت نبی مکرم اسلام - نمایش محتوای خبر

 

 

تجمع و راهپیمایی در اعتراض به هتک حرمت نبی مکرم اسلام

مردم ولایت مدار شهرستان های بیرجند و طبس در مراسمی با سردادن شعارهای ضد استکباری انزجار خود را از استکبار و حرمت شکنان ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) اعلام کردند.

حجت الاسلام عبادی ، نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع شرکت کنندگان این مراسم در میدان ابوذر بیرجند با اشاره به اینکه پیامبر ما پیام آور مهر ودوستی برای همه بشریت است ؛ گفت : مکتب بزرگ اسلام بعد از گذشت هزار و 400 سال هر روز بیش از گذشته رو به گسترش است و اینگونه اقدامات اهانت آمیز ، زبونی و خواری دشمنان اسلام را آشکار می کند.

 حجت الاسلام عبادی افزود: دین اسلام مطابق ابعاد وجودی انسان است به همین دلیل موج اسلام خواهی در اروپا در حال فرا گیر شدن است و استکبار جهانی که احساس خطر کرده، اسلام هراسی را در دستور کار خود قرار داده است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایت های گروهکهای تروریستی تکفیری در عراق و سوریه گفت: دشمن با به وجود آوردن این گروهکهای تروریستی قصد تفرقه بین مسلمانان و سیاه نمایی اسلام را دارد.

وی افزود : مدافعان به ظاهر طرفدار حقوق بشر بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند که کمک های آنان به گروهک های تروریستی تنها نمونه ای از  جنایتهای آنهاست.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی