رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و آموزش و پرورش استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و آموزش و پرورش استان

به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش از 26 پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و 12 پژوهشگر برتر اموزش و پرورش تجلیل شد.

دکتر قائمی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این مراسم پژوهش را محور توسعه و پیشرفت دانش عنوان کرد و افزود : ارتقاء سلامت در استان جز با تحقیق و پژوهش محقق نخواهد شد.

دکتر قائمی گفت : یکی از اهداف دانشگاه علوم پزشکی برنامه ریزی و اولویت بخشیدن به فعالیت های پژوهشگران در راستای تولید ، هدایت و تجاری سازی دانش است .

زربان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند هم گفت : در سال 1392 در زمینه مقالات علمی 62 درصد رشد و در زمینه شرکت در همایش های کشوری نسبت به سال قبل 67 درصد رشد داشته ایم .

موسوی کیا ، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش هم در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر آموزش وپرورش گفت : 132نفراز فرهنگیان خراسان جنوبی در دو طرح پژوهشگر ، اقدام پژوهی و معلم پژوهنده شرکت کردند که 12 نفر منتخب شناخته شدند و یک نفر به مرحله کشوری راه یافت.

رئیس کارگروه فرهنگی جامعه یاوری کشور نیز گفت : تاکنون 15 اثر در حوزه فن آوری ارتباطات واطلاعات در آموزش وپرورش تولیدشده است .

حسینی از رونمایی 6 جلد طرح پژوهشی توسط جامعه یاوری فرهنگی تا پایان سال خبر داد و یادآور شد : آیین گزارش نویسی و روش های اداری، تجربه نگاری و روش های ارزیابی عملکرد در سازمان ها و نهادها ی فرهنگی از جمله مهم ترین عناوین این طرح های پژوهشی است .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی