جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تجلیل از قهرمانان ورزش بانوان شهرستان طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از قهرمانان ورزش بانوان شهرستان طبس

بیش از 120 نفر ازقهرمانان، ورزشکاران و خادمان و حامیان ورزش بانوان، طی مراسمی با حضور مسئولان مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزش بانوان شهرستان، مدال آوران مسابقات کشوری، همراه با اختتامیه مسابقات ورزش بانوان در سال 93 عصر روز سه شنبه 25 فروردین در محل سالن جمعیت هلال احمر شهرستان طبس برگزار شد.

در این گردهمایی بزرگ جامعه ورزش بانوان علاوه بر پاسداشت قهرمانان ورزش از دست اندرکاران، تلاشگران و خادمان و حامیان ورزش بانوان که در امر برنامه ریزی، اجرا و برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی مشارکت و فعالیت داشتند ؛ در حضور جمعی از مسئولان و روسای هیاتهای ورزشی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و تکریم و گرامیداشت روز زن ، مناسبت مهمی بود تا اداره ورزش و جوانان شهرستان، امور ورزش بانوان و جمعی از هیاتهای ورزشی با مشارکت حامیان ورزش، دومین سال پیاپی از قهرمانان ورزش شهرستان تجلیل بعمل آورد.

در این مراسم که با نوای دلنشین و مولودی خوانی حسین داریوش حال و هوای خاصی پیدا کرده بود از 16 نفر از مدال آوران مسابقات قهرمانی کشور در رشته های کاراته بانوان در سبک های کیوکوشین و وادوکای به مربیگری اکرم ایلخانی و زهرا تقیان تجلیل شد.

در ادامه همچنین از تعداد 28 نفر ازنائب روسای هیاتهای ورزشی دربخش بانوان، دست اندرکاران ورزش و نفرات برتر مسابقات مختلف مناسبتهای گوناگون در رشته های بدمینتون، آمادگی جسمانی، دارت، تنیس روی میز،والیبال،بکستبال و همگانی که در طول سال 1393 برگزار شده بود با اهدای جایزه و کاپ قهرمانی تجلیل بعمل آمد.

ایرج توتونچی، سرپرست اداره ورزش و جوانان و نقوی زاده مشاور اداره ورزش و جوانان و مسئول هماهنگی ورزش بانوان شهرستان نیز در ادامه ، گزارش کاملی از برنامه ها و مسابقات و فعالیتهای ورزش بانوان شهرستان در سال 1393 ارائه دادند.

از حواشی این مراسم می توان به دکلمه زیبای گلناز هنرمند که به مناسبت روز مادر قرائت شد و فضای با طراوتی به مراسم بخشید و همچنین اجرای گروه موسیقی لایت در خلال برنامه ها اشاره کرد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی