جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از فعالان اردو های جهادی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از فعالان اردو های جهادی استان

همزمان با سومین روز از هفته بسیج، مراسم اختتامیه اردوهای جهادی و جشنواره فرهنگی هنری هجرت استان برگزار شد.

در این مراسم ازجهادگران نمونه استان قدر دانی شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به رسالت خطیر بسیج در شرایط کنونی گفت:امروز در عرصه یک نبرد اقتصادی و فرهنگی با دشمن هستیم و دشمن تلاش می کند که در این راستا اساس کار بسیج جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به رسالت خطیر بسیج در شرایط کنونی گفت:امروز در عرصه یک نبرد اقتصادی و فرهنگی با دشمن هستیم و دشمن تلاش می کند با تهاجم فرهنگی به باور جوانان نفوذ کند و با تحریم اقتصادی آستانه تحمل ملت ایران را پایین آورد که در این راستا اساس کار بسیج جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی است.

سردار سلامی همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و1+5 افزود: دشمن تلاش می کند به دنیا بگوید زندگی بدون آمریکا ممکن نیست اما ما ثابت کرده ایم که به تنهایی می توانیم به پیشرفت های زیادی دست یابیم و این یعنی تکیه کردن بر تفکر بسیجی که تفکر عاشورایی و ولایی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به دیدار اخیر جمعی از بسیجیان با رهبر معظم انقلاب افزود : این دیدار یک دیدار عاشورایی بود که در آن بسیجیان با اندیشه ها و تفکرات رهبر معظم انقلاب بیشتر آشنا شدند و دنیای استکبار نیز بیشتر معرفی شد

فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیا( ص) هم با اشاره به اینکه هدف اصلی این قرارگاه رفع محرومیت به ویژه در مناطق روستایی ، مرزی و صعب العبور است گفت :در دو سال گذشته بیش از 12 هزار طرح محرومیت زدایی در کشور اجرا شده است

سردار حزنی با بیان اینکه در دوسال اخیر 104 طرح محرومیت زدایی در خراسان جنوبی اجرا شده است گفت : ساخت مجموعه های ورزشی ، مجتمع های فرهنگی ،برق رسانی و آبرسانی  و راهسازی گوشه ای از  این طرح ها در عرصه سازندگی است.

استاندارهم در این مراسم با اشاره به تلاش های بسیج در عرصه های سازندگی گفت: خالصانه ترین و صادقانه ترین برنا مه ها را می توان در خدمت رسانی بسیج دید.

خدمتگزار افزود: اگر دنیا خود را در برابر حقوق مسلم هسته ای ایران مکلف می داند این به پشتوانه مردم و بسیجیان و مسوولان نظام است که نشان می دهد همه در کنار هم و یک ید واحد هستیم.

سردار نظری فرمانده سپاه انصار الرضای استان  هم با اشاره به اینکه یکی از مهمترین عرصه های فعالیت بسیج، سازندگی است افزود: کمک به دستگاههای اجرایی برای سازندگی ،اجرای طرح های محرومیت زدایی و کمک به تحقق حماسه اقتصادی از جمله مهمترین فعالیت های بسیج است.