سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

تجلیل از برترین های حلقه های صالحین در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برترین های حلقه های صالحین در بیرجند

در نخستین جشنواره حلقه های صالحین خراسان جنوبی امروز از برترین های این حلقه ها در بیرجند تجلیل شد.

در این جشنواره از 46 نفر از متربیان،سرگروهها،مربیان و فرماندهان پایگاهها،حوزه ها ،ناحیه ها و سرمربیان  حلقه های صالحین خراسان جنوبی تجلیل شد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در این جشنواره، وابستگی جوانان به یکدیگر و حضور افراد در مساجد را از جمله موفقیت‌های حلقه‌های صالحین دانست و گفت:در حلقه های صالحین هر کس به اندازه توان و استعداد خود حرکت می کند و هر قدمی که هر یک از اعضای یک حلقه صالحین بردارد یک گام به سوی موفقیت است.

سردار نظری افزود: نظام جمهوری اسلامی یک شاکله تربیتی است که تمام شئون معنوی و تربیتی در آن دمیده شده است.

معاون تعلیم و تربیت سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی نیز  از فعالیت 5 هزار و 500 حلقه صالحین در استان خبر داد و گفت: 300 مربی و 20 سرمربی در این گروهها در حال فعالیت هستند.

حجت الاسلام رحیم آبادی، تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد و فعال، جریان سازی فرهنگی با هدف غالب شدن رویکرد فرهنگی در تشکل های فرهنگی را از اهداف شبکه حلقه های صالحین عنوان کرد.

در این همایش حسین عربی از شهر آیسک و اکرم مهدی زاده از طبس به عنوان سرگروههای برتر حلقه های صالحین در قشر نوجوانان و دانش اموزان ، تجارب خود را در تبدیل حلقه صالحین خود به عنوان حلقه موفق برای حاضران تشریح کردند.

اخبار و گزارشهای مربوط به فعالیت  های حلقه های صالحین خراسان جنوبی در پایگاه اینترنتی به نشانی khj.salehin.ir  قابل دسترسی است.