سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تبیین ارزش‌های دفاع مقدس با تولید و پخش بیش از ۵۰ عنوان برنامه - نمایش محتوای خبر

 

 

تبیین ارزش‌های دفاع مقدس با تولید و پخش بیش از ۵۰ عنوان برنامه

از شبکه خاوران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی با گرامی داشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: ما مدیون دفاع تبیین ارزش‌های دفاع مقدس با تولید و پخش بیش از ۵۰ عنوان برنامهمقدس و شهدا هستیم و هر چه امروز داریم به برکت جانفشانی و ازخودگذشتگی شهیدان و ایثارگران است.


علیرضا آینه دار افزود: برای پاسداشت این دلاورمردی‌ها و انتقال آن به نسل امروز و آینده سازان کشور، صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی بیش از ۵۰ عنوان برنامه با بیش از پنج هزار دقیقه در بخش‌های سیما، رادیو، خبر و فضای مجازی تدارک دیده که از ۳۱ شهریور به روی آنتن می‌رود.


وی با بیان اینکه سیمای خاوران با تولید و پخش بیش از ۲ هزار ۳۰۰ دقیقه برنامه خاطرات روز‌های دفاع مقدس را برای هم استانی‌ها یاد آوری خواهد کرد گفت:  مهمترین آن برنامه "طلایه دارن فتح" به تهیه کنندگی احسان جعفر زاده است که هر روز ساعت ۱۹  تلاش می‌کند با بازنمایی خاطرات شهدا و ایثارگران، ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری برای نسل‌های جدید انقلاب و آشنایی مخاطب با عملیات و رشادت‌های خاص در دفاع مقدس، این روز‌های غرور آفرین را برای مخاطبانش ماندگار کند.


مدیر کل صدا و سیمای استان گفت: صدای شبکه خاوران هم هزار و ۶۰۰ دقیقه برنامه تدارک دیده که مهمترین آن برنامه " اعزامی از خراسان " به تهیه کنندگی علی جعفری جم است که این برنامه در هفته دفاع مقدس هر شب ،۳۰ شهریور ساعت ۲۲ و از ۳۱ شهریور ساعت ۲۱ از صدای خاوران به روی آنتن می‌رود که تحکیم ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه، ارائه الگو‌های صحیح به نسل جوان به طور سالیانه، لزوم ارج نهادن به رزمندگان و ایثارگران استان، حفظ خاطرات آن‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس از اهداف این برنامه رادیویی است.


علیرضا آینه دار افزود: در حوزه خبر هم علاوه بر پوشش برنامه‌های هفته دفاع مقدس در جای جای استان، بیش از ۲۴ گزارش تولیدی با این مضمون آماده و پخش خواهد شد.


وی اشاره‌ای هم به فعالیت‌های این مرکز در فضای مجازی کرد و گفت: تولید یک نماهنگ ویژه دفاع مقدس و تولید و نشر بیش از ۶۶ محصول مختلف همچون موشن گرافیک، پوستر، عکس و اینوگراف مخاطبان جوان خود را با این روز‌های و عملیات‌های دفاع مقدس آشنا خواهد کرد.