جهش تولید | جمعه، ۴ مهر ۱۳۹۹

تبلیغ دین از سوی روحانیون؛ ادامه رسالت انبیای الهی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تبلیغ دین از سوی روحانیون؛ ادامه رسالت انبیای الهی است

نماینده ولی فقیه در استان با معاون تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه سراسر کشور دیدار کرد.

تبلیغ دین از سوی روحانیون ادامه رسالت انبیای الهی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار معاون تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: وظیفه مبلغان و روحانیان انتقال پیام دین به مردم و صیانت از ارزشهای اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی افزود: دشمنان اسلام با تبلیغات وسیع در ذهن جوانان ما نفوذ کرده اند که روحانیان باید با درک این شرایط، مانع انحراف خانوده ها و تضعیف ارزشهای اسلامی شوند.

حجت الاسلام و المسلمین نبوی، معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه کشور هم گفت: طرح مدارس امین هم اکنون در هزار و 623 مدرسه کشور اجرا می شود که در آن مبلغان فعالیتهای تربیتی و مشاوره ای را در این مدارس به دانش آموزان انجام می دهند.

همچنین نماینده ولی فقیه در استان در دیدار امام جمعه، علما و بسیجیان شهرستان زیرکوه گفت: با توجه به خشکسالی های پیاپی و کمبود آب، مسئولان باید برای ایجاد صنایع کوچک و متوسط در این شهرستان تلاش بیشتری کنند تا اشتغال و درآمدهای جدید موجب دلگرمی مردم و ماندگاری آنان در منطقه شود.

حجت الاسلام مرتضایی نیا، امام جمعه حاجی آباد در این دیدار گفت: ولایتمداری، وحدت و همدلی میان شیعه و اهل سنت بزرگترین سرمایه شهرستان زیرکوه است که باید قدر این نعمت را دانست.

مولوی حسینی از علمای اهل سنت زیرکوه نیز به سالگرد فاجعه منا اشاره کرد و  گفت: این فاجعه انسانی نشان داد رژیم آل سعود لیاقت میزبانی مهمانان خدا را ندارد و جوامع اسلامی باید برای تولیت مکه و مدینه فکری بکنند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی